5:2
finał (1:0, 4:2, 0:0)
28.10.2021, 16:00 • Uralec Arena, Jekatěrinburg
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 1.7 4.65 4.1 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 1.7 - 4.65 - 4.1
Awtomobilist Jekaterynburg – Witiaź Podolsk
5:2
finał (1:0, 4:2, 0:0)
Składy i statystyki: 9. S. Bočarov (Prince, Filjajev), 24. Filjajev (A. Makejev), 24. Gurkin (Šumakov, A. Makejev), 25. Ščemerov (Chripunov), 29. B. Macek (Bělousov) – 25. D. Musin (Zubov, Šiksatdarov), 36. Ojamäki (Kemiläinen, M. Aaltonen)
Kartki:
Spudłowany karny!:
Awtomobilist Jekaterynburg:
Galkin (Šikin) – Blacker, Trjamkin, S. Garejev, Gurkin, Ščemerov, Alexej Vasilevskij, Valerij Sitnikov – A. Makejev, S. Da Costa, Šumakov – B. Macek, Spooner, Bělousov – Romancev, P. Cormier, Chripunov – Prince, Filjajev, S. Bočarov.
Zmiany:
Trener:
Witiaź Podolsk:
I. Ježov (24.–29. Todykov) – Jegor Voronkov, Kemiläinen, Viktor Antipin, D. Musin, Rydčenko, Borodkin, Busygin – Audette, M. Aaltonen, Ojamäki – Zubov, I. Zinčenko, Šiksatdarov – V. Leščenko, Malychin, N. Gončarov – Ivaňuženkov, V. Popov, Jaremčuk.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Gofman, Lavrentjev – Maximovskij, Susujev
Widownia:
1. tercja | ||||
08:02 | JEK | 1:0 | S. Bočarov (Prince, Filjajev) | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
23:01 | JEK | 2:0 | Filjajev (A. Makejev) | |
23:01 | VTZ | -I. Ježov +Todykov (zmiana) | ||
23:32 | JEK | 3:0 | Gurkin (Šumakov, A. Makejev) | |
24:06 | JEK | 4:0 | Ščemerov (Chripunov) | |
24:23 | VTZ | 4:1 | D. Musin (Zubov, Šiksatdarov) | |
28:41 | JEK | 5:1 | B. Macek (Bělousov) | |
28:41 | VTZ | -Todykov +I. Ježov (zmiana) | ||
32:13 | JEK | 5 | P. Cormier, niesportowe zachowanie | |
32:13 | JEK | 2 | Blacker, niesportowe zachowanie | |
35:16 | VTZ | 5:2 | Ojamäki (Kemiläinen, M. Aaltonen) | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
46:02 | JEK | 2 | Prince, trzymanie | |
Finał |
Chabarowsk – Helsinki • koniec po rz. karnych (3:2) 11:00 2:1
Władywostok – Barys 11:30 1:4
Novosibirsk – CSKA Moskwa 14:30 1:0
Jekaterynburg – Podolsk 16:00 5:2
Magnitogorsk – Bars 16:00 3:1
Jarosław – Niżniekamsk • koniec po dogrywce 18:00 1:2
Czerepowiec – Niżny Nowogród 18:30 2:1
Sp. Moskwa – Soczi 18:30 1:3
46:02
40:01
40:00
35:16
35:16 Niko Ojamäki (VTZ) - 5:2
35:16
Strzelcem bramki NIKO OJAMÄKI. Asysta Valtteri Kemiläinen, Miro Aaltonen.
32:13
32:13
28:41
28:41
28:41 Brooks Macek (JEK) - 5:1
28:41
Strzelcem bramki BROOKS MACEK. Asysta Georgij Bělousov.
24:23
24:23 Damir Musin (VTZ) - 4:1
24:23
Strzelcem bramki DAMIR MUSIN. Asysta Jegor Zubov, Ildar Šiksatdarov.
24:06
24:06 Alexandr Ščemerov (JEK) - 4:0
24:06
Strzelcem bramki ALEXANDR ŠČEMEROV. Asysta Stěpan Chripunov.
23:32
23:32 Jefim Gurkin (JEK) - 3:0
23:32
Strzelcem bramki JEFIM GURKIN. Asysta Sergej Šumakov, Alexej Makejev.
23:01
23:01
23:01 Vasilij Filjajev (JEK) - 2:0