Menu

Hokej

Kontinental Hockey League

Dinamo Ryga – Nieftiechimik Niżniekamsk

4:3

koniec (2:1, 1:1, 1:1)

14.10.2021, 18:30 • Arena Riga • Info o zmianach wyniku
Pełna relacja na żywo w języku czeskim na onlajny.com

STS: 2.6 3.95 2.4

Koniec meczu. (20:45:39)

54:19

54:19 Ansel Galimov (NIZ) - 4:3

54:19

Gol dla Nieftiechemika!
Strzelcem bramki ANSEL GALIMOV. Asysta Dan Sexton.

52:50

52:50 Gunars Skvorcovs (RIG) - 4:2

52:50

Gol dla Dinamo!
Strzelcem bramki GUNARS SKVORCOVS. Asysta Filips Buncis, Edgars Kulda.

50:16

Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Timur Chafizov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).

44:04

Kara dla Dinamo Ryga (Emile Poirier – 2 min., zahaczanie).

40:01

Trzecia tercja rozpoczęta.

40:00

Druga tercja skończona.

37:25

Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Bulat Šafigullin – 2 min., trzymanie kija).

35:46

35:46 Marat Chajrullin (NIZ) - 3:2

35:46

Gol dla Nieftiechemika!
Strzelcem bramki MARAT CHAJRULLIN. Asysta Libor Hudáček, Pavel Porjadin.

32:51

Kara dla Dinamo Ryga (Karlis Čukste – 2 min., trzymanie).

32:13

32:13 Lukáš Radil (RIG) - 3:1

32:13

Gol dla Dinamo!
Strzelcem bramki LUKÁŠ RADIL. Asysta Nikolajs Jelisejevs.

31:18

Kara dla Dinamo Ryga (Emile Poirier – 2 min., opóźnianie gry / upadanie na krążek przez zawodnika).

20:01

Druga tercja rozpoczęta.

20:00

Pierwsza tercja skończona.

19:49

19:49 Bulat Šafigullin (NIZ) - 2:1

Dinamo Ryga – Nieftiechimik Niżniekamsk

4:3

koniec (2:1, 1:1, 1:1)

Wróć do online

Bramki i asysty: 10. Jelisejevs (Radil, Cibulskis), 13. Scarlett (Shinkaruk, Gormley), 33. Radil (Jelisejevs), 53. Skvorcovs (Buncis, E. Kulda) – 20. Šafigullin (Puzanov), 36. Chajrullin (L. Hudáček, Porjadin), 55. Ansel Galimov (D. Sexton)

Dinamo Ryga: Mattsson (Machovský, Vitols) – Sotnieks, Cibulskis, Scarlett, Čukste, Gormley, Zile, Ozolš – Radil, L. Darzinš (C), Jelisejevs – Shinkaruk, E. Poirier, J. Karjalainen – Meija (A), Berzinš, Karsums (A) – E. Kulda, Buncis, Skvorcovs.

Nieftiechimik Niżniekamsk: Tuohimaa (Ozolin, Ivannikov) – Berezin (A), Knot, M. Sidorov, Klok, Puzanov, G. Semjonov, Glazkov – Chajrullin (C), L. Hudáček, Porjadin – D. Sexton, Miťakin, D. Popov – Ansel Galimov, Barsukov, J. Popov – Šafigullin, Chafizov, Bikmullin (A) – Vladislav Šutov.

Sędziowie: Birin, Bukin – Lazarev, Sadovnikov

Match log
1.tercja
09:47 RIG 1:0 Jelisejevs (Radil, Cibulskis)
11:21 NIZ 2 Berezin, spowodowanie upadku przeciwnika
12:57 RIG 2:0 Scarlett (Shinkaruk, Gormley)
16:58 RIG 2 Gormley, zahaczanie
19:49 NIZ 2:1 Šafigullin (Puzanov)
Po 1.tercji
2.tercja
31:18 RIG 2 E. Poirier, opóźnianie gry / upadanie na krążek przez zawodnika
32:13 RIG 3:1 Radil (Jelisejevs)
32:51 RIG 2 Čukste, trzymanie
35:46 NIZ 3:2 Chajrullin (L. Hudáček, Porjadin)
37:25 NIZ 2 Šafigullin, trzymanie kija
Po 2.tercji
3.tercja
44:04 RIG 2 E. Poirier, zahaczanie
50:16 NIZ 2 Chafizov, spowodowanie upadku przeciwnika
52:50 RIG 4:2 Skvorcovs (Buncis, E. Kulda)
54:19 NIZ 4:3 Ansel Galimov (D. Sexton)
Koniec