Fortuna Puchar Polski

Ślęza Wrocław – Chojniczanka Chojnice

3:2

finał (1:0)

22.09.2021, 16:00 • Kompleks Piłkarski KS Ślęza, Wrocław • 1. Runda • Info o zminach stanu (Sebastian)

STS: 4.4 4.15 1.72

Interesująca wymiana ciosów po przerwie i górą wyszła z niej Ślęza Wrocław. To niżej notowana drużyna z województwa dolnośląskiego awansowała do kolejnej rundy Fortuna Pucharu Polski dzięki zwycięstwu 3:2 z Chojniczanką. (17:59:43)

90

90

Żółtą kartkę otrzymuje Sebastian Olszewski (Chojniczanka Chojnice).

88

Zmiana w drużynie Ślęza Wrocław: z boiska schodzi Pisarczuk, na boisku pojawia się Tkaczyk.

86

Czerwona kartka dla Mateusz Stempin (Ślęza Wrocław).

83

Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Wolsztyński, na boisku pojawia się Klichowicz.
Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Cegiełka, na boisku pojawia się Olszewski.
Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Kasperowicz, na boisku pojawia się Kona.

75

Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Skrzypczak, na boisku pojawia się Mikołajczak.

75

Pasjonująco rozwinęła się rywalizacja po przerwie. Wymiana mocnych ciosów i na kwadrans przed końcem podstawowego czasu bliżej awansu są gospodarze.

69

Gol dla Ślęzy!
Strzelcem bramki PIOTR STĘPIEŃ.

65

Gol dla Chojniczanki!
Bramkę z rzutu karnego zdobywa ARTUR PLĄSKOWSKI..

62

Strzelcem bramki MATEUSZ STEMPIN.

61

Zmiana w drużynie Ślęza Wrocław: z boiska schodzi Tomaszewski, na boisku pojawia się Fediuk.

61

Zmiana w drużynie Ślęza Wrocław: z boiska schodzi Kotyla, na boisku pojawia się Hampel.

54

Strzelcem bramki SAM VAN HUFFEL.

46

Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Mikołajczyk, na boisku pojawia się Mazek.

46

Ślęza Wrocław lepsza w pierwszej połowie spotkania. Prowadzi ona dzięki uderzeniu do bramki w kwadransie poprzedzającym przerwę. Chojniczanka musi gonić przeciwnika.

3:2

finał (1:0)

Gole: 39. Stępień, 62. Stempin, 69. Stępień – 54. Van Huffel, 65. Pląskowski (kar.)

Kartki:   29. Samiec (SLW), 45+1. Kotyła (SLW) – 90. Olszewski (CHO)   86. Stempin (SLW)

Ślęza Wrocław: Zabielski – Stempin, Pisarczuk (88. Tkaczyk), Kotyla (61. Hampel), Bohdanowicz, Afonso, Stępień, Niewiadomski, Samiec, Muszyński, Tomaszewski (61. Fediuk).

Chojniczanka Chojnice: Lewandowski – Grolik, Byrtek, Kasperowicz (83. Kona), Mikołajczyk (46. Mazek), Cegiełka (83. Olszewski), Van Huffel, Wolsztyński (83. Klichowicz), Grobelny, Pląskowski, Skrzypczak (75. Mikołajczak).

Sędziowie: Rafał Rokosz (Katowice)