2:1

finał (1:0)

20.09.2021, 18:00 • Stadion Miejski, Gdynia • 9. kolejka • Jarek

STS: 4.7 3.75 1.75

Spotkanie w Gdyni dobiegło końca! Skra dokonała niespodzianki i pokonała Arkę 2:1. Dziękuję za uwagę! (19:52:09)

90+5

90+3

Korner dla gdynian.

90+1

Zamieszanie w polu karnym Skry, ale ostatecznie akcja zakończona została niecelnym strzałem.

90

Aż o cztery minuty przedłużony został ten mecz!

89

Starają się oddalić grę od własnej bramki częstochowianie.

87

Dośrodkowanie Stromeckiego, ale bez kłopotów przejmują piłkę gdynianie.

86

Jedna z nielicznych akcji Skry po zmianie stron. Rzut rożny dla ekipy z Częstochowy.

84

W dalszym ciągu napierają gdynianie. Arka ma zamiar powalczyć o gola wyrównującego.

83

Gol dla Arki!
A jednak, jest bramka kontaktowa, nie poddają się gdynianie! Po zagraniu Adamczyka w pole karne rywali piłkę do siatki skierował KAROL CZUBAK!

82

Gdynianie od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

80

Dziesięć minut do końca regulaminowego czasy gry. W bardzo dobrej sytuacji jest Skra.

78

Niecelny strzał Adamczyka z dystansu.

77

Gol dla Skry!
Podwyższają prowadzenie częstochowianie! Wprowadzony przed sześcioma minutami KAMIL WOJTYRA skutecznie wykończył kontrę swojego zespołu!