Hutnik Kraków – Błękitni Stargard

4:1

finał (2:1)

14.04.2021, 16:30 • 27. kolejka • Tomek

Ciekawe spotkanie w Krakowie za nami. Gospodarze sięgają po trzy oczka i wydostają się ze strefy spadkowej, a także wyprzedzają w tabeli swojego dzisiejszego rywala! Dziękujemy za śledzenie relacji live. Do usłyszenia! (18:36:26)

90+15

90+15

Gol dla Hutnika!
Strzelcem bramki KACPER JODŁOWSKI.

Dobijają swojego rywala gospodarze i pieczętują zwycięstwo! Na listę strzelców wpisuje się Kacper Jodłowski!

90+11

Żółtą kartkę otrzymuje Jodłowski (Hutnik Kraków).

90+11

Ostatnie minuty spotkania w Krakowie. Zapowiada się, że gospodarze dowiozą trzy oczka do mety!

90+8

Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Hafez, na boisku pojawia się Jodłowski.

90+7

Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Świątek, na boisku pojawia się Handzlik.

90+6

W pułapkę ofsajdową wpadł zawodnik gospodarzy. Rzut wolny niedaleko linii środkowej dla Błękitnych.

90+4

Uderzenie na bramkę gości blokowane. Od rzutu rożnego zaczynają krakowianie.

90

Spotkanie w Krakowie potrwa przynajmniej piętnaście minut dłużej.

89

Celne uderzenie na bramkę Hutnika! Radzi sobie Arkadiusz Leszczyński!

86

Przerwa w grze oraz zmiana jest spowodowana kontuzją Andrzejewskiego, który prawdopodobnie złamał rękę. Nie wyglądało to dobrze! Zawodnikowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

84

Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Andrzejewski, na boisku pojawia się Theus.

80

Coraz bliżej triumfu w dzisiejszym starciu gospodarze. Zwycięstwo pozwoli podopiecznym Szymona Szydełki chociaż na chwilę wydostać się ze strefy spadkowej!

76

Przerwa w grze. Ucierpiał jeden z zawodników gości i jest potrzebna pomoc medyczna.

75

Kwadrans do końca podstawowego czasu gry! Goście mają dwie bramki do odrobienia, jednak udowodnili już wcześniej, że potrafią wychodzić z takich opresji. Tak było m.in. w zremisowanym 2:2 meczu ze Stalą Rzeszów.

72

Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Bernal, na boisku pojawia się Jaklik.

4:1

finał (2:1)

Gole: 6. Wojcinowicz, 40. Hafez, 68. Bernal, 90+15. Jodłowski – 43. Polkowski (kar.)

Kartki:   61. Sobala (HUT), 69. Drąg (HUT), 90+11. Jodłowski (HUT)

Hutnik Kraków: Leszczyński – Bernal (72. Jaklik), Kędziora, Stawarczyk, Wojcinowicz, Hafez (90. Jodłowski), Świątek (90. Handzlik), Drąg, Zmorzyński, Olszewski (63. Ozimek), Sobala (71. Kitliński).
Zmiany: Fojt, Tetych, Jaklik, Linca, Handzlik, Jodłowski, Ozimek, Kitliński, Bełczowski.

Błękitni Stargard: Sasiak – Mruk (30. Sitkowski), Krawczun, Ostrowski, Andrzejewski (84.Theus), Starzycki, Wajsak (46. Karmański), Polkowski, Cywiński, Walków (57. Niedojad), Kaczmarek (57. Kwiatkowski).
Zmiany: Weinzettel, Theus, Sitkowski, Kujawa, Boniecki, Karmański, Kwiatkowski, Niedojad.

Sędziowie: Paweł Dziopak (Tychy).