PA Nova Gliwice – AZS UW Darkomp Wilanów

3:5

finał (3:2)

23.02.2021, 19:30 • 18. kolejka • Jarek

Spotkanie w Gliwicach dobiegło końca! Druga połowa wyraźne pod dyktando drużyny z Wilanowa, która strzeliła trzy gole i ostatecznie w całym meczu wygrała 5:3. Dziękuję za uwagę! (21:05:15)

40

Gol dla AZS-u UW Wilanów!
No to po wszystkim! RADOSŁAW MARCINKOWSKI zablokował uderzenie jednego z rywali, a następnie strzałem zza połowy umieścił piłkę w pustej bramce gospodarzy!

39

Zamknięci w futsalowym zamku są przyjezdni. Niespełna półtorej minuty do końca spotkania.

38

Kolejne uderzenie na bramkę AZS-u zablokowane. Mimo gry z lotnym golkiperem nie są w stanie doprowadzić do wyrównania miejscowi.

37

Miejscowi od autu na wysokości linii środkowej boiska.

36

Cztery i pół minuty efektywnego czasu gry do końca spotkania w Gliwicach. Póki co miejscowi nie potrafią odpowiedzieć na trafienie rywali w drugiej połowie.

35

Powstrzymywany na prawym skrzydle Da Costa, ale udało mu się jeszcze wywalczyć rzut rożny.

34

Przyjezdni obejmują prowadzenie! Skutecznym strzałem z prawej strony popisał się RADOSŁAW MARCINKOWSKI!

33

Faule: 3-1.

32

Pasierb podcinał wychodzącego na wolne pole rywala i słusznie został napomniany żółtą kartką.

32

Przejęli piłkę przyjezdni i Przyborek posłał piłkę do pustej bramki, ale gol nie został uznany! Przewinienia na zawodniku z Gliwic dopatrzyli się sędziowie.

31

Z lotnym golkiperem raz jeszcze grają gospodarze.

31

Zatović przewracany w walce o górną piłkę przez jednego z rywali, ale arbitrzy nie dopatrzyli się w tym zagraniu faulu.

30

Obecnie przy piłce dłużej znajdują się miejscowi. Ekipa z Wilanowa stara się jednak podchodzić wysoko, aby zdusić akcję rywali w zarodku.

29

Z bardzo dużej odległości uderzał Żebrowski, ale zabrakło precyzji.

29

Bardzo ostre wejście Adama Zdrhala w środku pola i arbiter sięga po kartkę!

28

Próbował ruszyć z kontrą Klaus, ale wypuścił futbolówkę zbyt mocno przed siebie i ta wyszła poza linię boczną.

27

Zablokowany w środkowej strefie boiska Dregier. Przyjezdni od autu.

3:5

finał (3:2)

Gole: 8. Da Costa, 12. Pasierb, 19. Zdrahal – 11. Przyborek, 20. Klaus, 23. Klaus, 34. Marcinkowski, 40. Marcinkowski

Kartki:   29. Zdrahal (GLI), 32. Pasierb (GLI)