FOGO Futsal Ekstraklasa

PA Nova Gliwice – LSSS Team Lębork

2:4

finał (1:2)

21.11.2020, 18:00 • Hala przy ulicy Jasnej, Gliwice • Kamil Kazmierczak (@kkazmierczak15)

To wszystko z tego spotkania. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na pozostałe relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu! (19:39:22)
Za nami spotkanie w Gliwicach. Zespół z Lęborka przez dłuższy czas prowadził, jednak przewaga przez ostatnie 10 minut była jednobramkowa. Gdy wydawało się, że do samego końca będziemy mieli emocje, to na 28 sekund przed końcem trafił Madziąg i zapewnił tym samym zwycięstwo swojej drużynie!

39:32

Gol dla Teamu Lębork!
Strzelcem bramki MATEUSZ MADZIĄG.

Goście przejęli piłkę na własnej połowie. Na strzał do pustej bramki zdecydował się Madziąg i podwyższa prowadzenie drużyny z Lęborka!

38:55

Uderzenie z rzutu wolnego w wykonaniu miejscowych i piłka trafia w mur!

38:55

Faulowany tuż przed polem karnym gości jeden z miejscowych. Kolesnik dodatkowo dostaje kartkę. Jest to piąte przewinienie zespołu z Lęborka!

38:30

Jeden z miejscowych zatrzymany z lewej strony. Będzie rzut rożny.

37:55

Timeout dla gości.

37:00

Gospodarze grają z wysoko wysuniętym bramkarzem.

36:34

Niedokładne zagranie na skrzydło do Villalby i piłka na aucie.

35:14

Kontra gości, uderzał z lewej strony jeden z przyjezdnych, ale świetnie broni golkiper! Będzie rzut rożny.

34:27

Niedokładnie rozgrywają w środku pola miejscowi i piłka wychodzi na aut.

33:00

Piłka wrzucona w pole karne miejscowych do Narewskiego. Ten jednak zagrywa ręką.

31:40

Witkowski zagrywał z lewej strony w pole karne gospodarzy. Nikt jednak nie sięgnął piłki i ta wyszła na aut bramkowy.

30:57

Zagranie na skrzydło do jednego z gości. Uderzenie z pierwszej piłki, ale strzał okazał się być minimalnie niecelny!

30:10

Faulowany Eric Tabares Villalba w środku pola. W przewinieniach mamy 1:2.

29:59

Strzał jednego z gości zza pola karnego zablokowany. Piłka na aucie.

29:42

Gol dla PA Nova Gliwice!
Strzelcem bramki PATRIK ZATOVIĆ.

Piłka zagrana na prawe skrzydło do Zatovicia. Ten zdecydował się oddać strzał podcinką i futbolówka wpadła do siatki! 2:3 na nieco ponad 10 minut przed końcem!

28:35

Rożny dla gospodarzy. Próba oddania strzału i po rykoszecie piłka wyszła po raz kolejny na rzut rożny.

2:4

finał (1:2)

Gole: 7. Mirga, 30. Zatović – 4. Narewski, 10. Depta, 23. Bonifacio Dos Santos, 40. Madziąg

Kartki:   27. Friszkemut (LĘB), 29. Madziąg (LĘB), 39. Kolesnik (LĘB)

PA Nova Gliwice: Szafrański, Biskup, Barteczka – Mirga, Borkowski, Węgiel, Kedziora, Hiszpański, Pasierb, Małek, Satora, Zatović

LSSS Team Lębork: Czekirda, Zelma – Madziąg, Łapigrowski, Gniba, Witkowski, Friszkemut, Narewski, Kolesnik, Bonifacio Dos Santos, Tabares Villalba, Depta

Sędziowie: Robert Podlecki, Rafał Ziach – Jakub Złomańczuk, Mateusz Konieczny