Menu

Żużel

eWinner 1. liga

Orzeł Łódź – Arged Malesa TŻ Ostrovia

52:38

koniec spotkania

01.08.2020, 19:15 • Stadion żużlowy, Łódź • 4. kolejka • Info o zmianach wyniku (Mateusz Nyka)

Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na pozostałe relacje na lajfach! Dobranoc! (21:30:19)
Orzeł Łódź (52):
9. Marcin Nowak 12+2 (3,2*,1*,3,3)
10. Brady Kurtz 13+1 (3,3,2,2*,3)
11. Daniel Jeleniewski 6 (0,0,3,3)
12. Hans Andersen 6+1 (0,2,2*,1,1)
13. Rohan Tungate 12+1 (1,3,3,3,2*)
14. Mateusz Dul 0 (w,-,ns)
15. Piotr Pióro 3 (2,0,1)
16. Aleksander Grygolec 0 (0)

Arged Malesa TŻ Ostrovia (38):
1. Grzegorz Walasek 8+1 (2,1*,3,2,w,-)
2. Tomasz Gapiński 7+1 (2*,2,0,2,1)
3. Adrian Cyfer 8+1 (1*,3,2,0,2)
4. Rafał Okoniewski 4 (2,1,1,0)
5. Nicolai Klindt 6 (3,1,1,1,-)
6. Sebastian Szostak 4+1 (3,1*,0,0)
7. Kacper Grzelak 1 (1,0,0)
8. Jakub Krawczyk ns

Koniec meczu.

15

Bieg 15
Sebastian Szostak 0
Brady Kurtz 3
Tomasz Gapiński 1
Rohan Tungate 2

RZ: Szostak za Walaska

Wynik biegu: 5:1
Wynik meczu: 52:38

14

Bieg 14
Marcin Nowak 3
Adrian Cyfer 2
Hans Andersen 1
Grzegorz Walasek w

RT: Walasek za Klindta

Wynik biegu: 4:2
Wynik meczu: 47:37
Obsada biegów nominowanych:

Bieg 14
Marcin Nowak
Adrian Cyfer
Hans Andersen
Grzegorz Walasek

RT: Walasek za Klindta

Bieg 15
Grzegorz Walasek
Brady Kurtz
Tomasz Gapiński
Rohan Tungate

Przerwa na kosmetykę toru i czekamy na obsadę biegów nominowanych.

13

Bieg 13
Nicolai Klindt 1
Brady Kurtz 2
Adrian Cyfer 0
Rohan Tungate 3

Wynik biegu: 5:1
Wynik meczu: 43:35

12

Bieg 12
Piotr Pióro 1
Tomasz Gapiński 2
Daniel Jeleniewski 3
Kacper Grzelak 0

Wynik biegu: 4:2
Wynik meczu: 38:34

11

Bieg 11
Rafał Okoniewski 0
Hans Andersen 1
Grzegorz Walasek 2
Marcin Nowak 3

Wynik biegu: 4:2
Wynik meczu: 34:32

Przerwa na kosmetykę toru.

10

Bieg 10
Daniel Jeleniewski 3
Sebastian Szostak 0
Hans Andersen 2
Nicolai Klindt 1

Wynik biegu: 5:1
Wynik meczu: 30:30

9

Bieg 9
Grzegorz Walasek 3
Marcin Nowak 1
Tomasz Gapiński 0
Brady Kurtz 2

Wynik biegu: 3:3
Wynik meczu: 25:29

8

Bieg 8
Rohan Tungate 3
Adrian Cyfer 2
Mateusz Dul ns
Rafał Okoniewski 1

Wynik biegu: 3:3
Wynik meczu: 22:26

Przerwa na kosmetykę toru.

7

Bieg 7
Brady Kurtz 3
Kacper Grzelak 0
Marcin Nowak 2
Nicolai Klindt 1

Wynik biegu: 5:1
Wynik meczu: 19:23

6

Bieg 6
Tomasz Gapiński 2
Rohan Tungate 3
Grzegorz Walasek 1
Piotr Pióro 0

Wynik biegu: 3:3
Wynik meczu: 14:22

5

Bieg 5
Adrian Cyfer 3
Daniel Jeleniewski 0
Rafał Okoniewski 1
Hans Andersen 2

Wynik biegu: 2:4
Wynik meczu: 11:19

Orzeł Łódź – Arged Malesa TŻ Ostrovia

52:38

koniec spotkania

Wróć do online

Orzeł Łódź:
9. Marcin Nowak 12+2 (3,2*,1*,3,3) 10. Brady Kurtz 13+1 (3,3,2,2*,3) 11. Daniel Jeleniewski 6 (0,0,3,3) 12. Hans Andersen 6+1 (0,2,2*,1,1) 13. Rohan Tungate 12+1 (1,3,3,3,2*) 14. Mateusz Dul 0 (w,-,ns) 15. Piotr Pióro 3 (2,0,1) 16. Aleksander Grygolec 0 (0)

Arged Malesa TŻ Ostrovia:
1. Grzegorz Walasek 8+1 (2,1*,3,2,w,-) 2. Tomasz Gapiński 7+1 (2*,2,0,2,1) 3. Adrian Cyfer 8+1 (1*,3,2,0,2) 4. Rafał Okoniewski 4 (2,1,1,0) 5. Nicolai Klindt 6 (3,1,1,1,-) 6. Sebastian Szostak 4+1 (3,1*,0,0) 7. Kacper Grzelak 1 (1,0,0) 8. Jakub Krawczyk ns

Sędziowie:
Sędzia: Michał Sasień
Komisarz toru: Krzysztof Okupski