3:2
finał (0:0, 1:2, 2:0)
21.01.2020, 17:30 • CSKA Arena, Moskva
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
HK CSKA Moskwa – SKA Sankt Petersburg
3:2
finał (0:0, 1:2, 2:0)
Składy i statystyki: 39. Tolčinskij (Kaprizov), 42. Okulov (A. Marčenko, Šalunov), 43. Tolčinskij – 34. Podkolzin (A. Bělov), 40. Karpov (Bengtsson, A. Bělov)
Kartki:
Spudłowany karny!:
HK CSKA Moskwa:
Lars Johansson (I. Sorokin) – Nestěrov (C), Blažijevskij, A. Marčenko, Dahlbeck, Kiselevič, M. Robinson (A), Naumenkov – Kaprizov, M. Kempe, Slepyšev – Okulov, Šalunov, Mamin – Kalinin, Al. Popov (A), P. Karnauchov – Komissarov, Sorkin, Tolčinskij – Rtiščev.
Zmiany:
Trener:
SKA Sankt Petersburg:
Hellberg (19.–20. Samonov) – Bengtsson, A. Bělov, Tokranov, Ožiganov, Zub, Chafizullin (A), Galeňuk – Jakupov, Lehterä (A), Tkačjov – Karpov, Kemppainen, Ketov (C) – Glotov, Koskiranta, Kuzmenko – Podkolzin, Kablukov, Ivan Morozov – K. Marčenko.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Bělov, Ravodin – Viljugin, Šalagin
Widownia: 10 614
1. tercja | ||||
03:01 | PET | 2 | Marčenko, zahaczanie | |
11:06 | MOS | 2 | Tolčinskij, zahaczanie | |
16:36 | PET | 2 | Karpov, trzymanie kija | |
18:11 | PET | -Samonov +Hellberg (zmiana) | ||
19:46 | PET | -Hellberg +Samonov (zmiana) | ||
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
24:38 | MOS | 2 | Šalunov, trzymanie | |
28:11 | MOS | 2 | Kaprizov, atak kijem trzymanym oburącz | |
33:47 | PET | 0:1 | Podkolzin (A. Bělov) | |
34:34 | MOS | 2 | Nestěrov, uderzanie | |
38:15 | PET | 2 | Galeňuk, spowodowanie upadku przeciwnika | |
38:33 | MOS | 1:1 | Tolčinskij (Kaprizov) | |
39:33 | PET | 2 | Ožiganov, przeszkadzanie | |
39:43 | PET | 1:2 | Karpov (Bengtsson, A. Bělov) | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
41:25 | MOS | 2:2 | Okulov (A. Marčenko, Šalunov) | |
42:13 | MOS | 3:2 | Tolčinskij | |
44:48 | MOS | 2 | M. Robinson, spowodowanie upadku przeciwnika | |
54:55 | PET | 2 | Glotov, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem | |
Finał |
Kunlun – Chabarowsk 12:30 4:2
Novosibirsk – Czelabińsk 13:30 5:2
Saławat – Władywostok 15:00 2:0
Niżniekamsk – Jekaterynburg • koniec po rz. karnych (0:2) 17:00 1:2
Niżny Nowogród – Jarosław 17:00 3:1
Din. Mińsk – Sp. Moskwa 17:10 4:3
CSKA Moskwa – Sankt Petersburg 17:30 3:2
Helsinki – Barys 17:30 1:5
Podolsk – Omsk • koniec po rz. karnych (2:3) 17:30 1:2
Dyn. Moskwa – Bars 17:45 0:2
Din. Ryga – Soczi • koniec po dogrywce 18:30 1:2
54:55
44:48
42:13
42:13 Sergej Tolčinskij (MOS) - 3:2
42:13
Strzelcem bramki SERGEJ TOLČINSKIJ.
41:25
41:25 Konstantin Okulov (MOS) - 2:2
41:25
Strzelcem bramki KONSTANTIN OKULOV. Asysta Alexej Marčenko, Maxim Šalunov.
40:01
40:00
39:43
39:43 Maxim Karpov (PET) - 1:2
39:43
Strzelcem bramki MAXIM KARPOV. Asysta Lukas Bengtsson, Anton Bělov.
39:33
38:33
38:33 Sergej Tolčinskij (MOS) - 1:1
38:33
Strzelcem bramki SERGEJ TOLČINSKIJ. Asysta Kirill Kaprizov.
38:15
34:34
33:47
33:47 Vasilij Podkolzin (PET) - 0:1
33:47
Strzelcem bramki VASILIJ PODKOLZIN. Asysta Anton Bělov.