1:2
koniec po rz. karnych (0:2) (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
21.01.2020, 17:00 • Něftěchim Arena, Nižněkamsk
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Nieftiechimik Niżniekamsk – Awtomobilist Jekaterynburg
1:2
koniec po rz. karnych (0:2) (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
Składy i statystyki: 22. White – 35. D. Bodrov (Bělousov, A. Garejev), kar. Dacjuk
Kartki:
Spudłowany karny!:
Nieftiechimik Niżniekamsk:
Šaryčenkov (Barulin) – R. Murphy (A), Rjasenskij, Bryncev, Šaripzjanov (A), Aťušov (C), Pajgin, Volgin – Porjadin, Berglund, White – Chajrullin, Enlund, Padakin – Grošev, P. Kulikov, Šiksatdarov – Chisamutdinov, Šarifjanov, Chafizov – Černikov.
Zmiany:
Trener:
Awtomobilist Jekaterynburg:
Fomin (Jakub Kovář) – Alexej Vasilevskij, Trjamkin, Mamkin, D. Bodrov (A), Gurkin, Batyršin, Valitov – Golyšev, Macek, Dawes (C) – Obidin, Holland, Litovčenko – A. Garejev, Dacjuk (A), Bělousov – Ovčinnikov, V. Popov, Mozer – Platt.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Konstantin Olenin, Ivan Fatějev – Gleb Lazarev, Sergej Šeljanin
Widownia:
1. tercja | ||||
05:36 | JEK | 2 | Mamkin, atak kijem trzymanym oburącz | |
11:11 | NIZ | 2 | Šiksatdarov, trzymanie | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
21:02 | NIZ | 1:0 | White | |
32:07 | NIZ | 2 | Rjasenskij, spowodowanie upadku przeciwnika | |
34:05 | JEK | 1:1 | D. Bodrov (Bělousov, A. Garejev) | |
38:20 | JEK | 2 | Gurkin, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
47:27 | JEK | 2 | D. Bodrov, nadmierna ostrość w grze | |
50:17 | NIZ | 2 | Chisamutdinov, uderzanie | |
Po 3. tercji | ||||
Dogrywka | ||||
62:19 | NIZ | 2 | Šaryčenkov, spowodowanie upadku przeciwnika, kara za Porjadin | |
Przed rzutami karnymi | ||||
Rzuty karne | ||||
65:00 | JEK | 1:2 | Dacjuk (kar.) | |
Koniec po rz. karnych |
Kunlun – Chabarowsk 12:30 4:2
Novosibirsk – Czelabińsk 13:30 5:2
Saławat – Władywostok 15:00 2:0
Niżniekamsk – Jekaterynburg • koniec po rz. karnych (0:2) 17:00 1:2
Niżny Nowogród – Jarosław 17:00 3:1
Din. Mińsk – Sp. Moskwa 17:10 4:3
CSKA Moskwa – Sankt Petersburg 17:30 3:2
Helsinki – Barys 17:30 1:5
Podolsk – Omsk • koniec po rz. karnych (2:3) 17:30 1:2
Dyn. Moskwa – Bars 17:45 0:2
Din. Ryga – Soczi • koniec po dogrywce 18:30 1:2
65:00
65:00 Pavel Dacjuk (JEK) - 1:2
65:00
Strzelcem zwycięskiej bramki jest PAVEL DACJUK.
4. serie 0:2
4. serie 0:2
3. serie 0:1
3. serie 0:1
2. serie 0:1
2. serie 0:1
1. serie 0:1
1. serie 0:1
65:00
62:19
60:01
60:00
50:17
47:27