Termalica – Górnik Z. 3:1
12:30, finał (9)
Śląsk – Wisła Pł. 3:1
15:00, finał (9)
Wisła K. – Pogoń 0:1
17:30, finał (9)
Podbeskidzie – Resovia 2:0
12:40, finał (10)
Stomil – Miedź 3:0
15:00, finał (10)
Sandecja – ŁKS 0:1
18:00, finał (10)
Wigry – Śląsk II 1:0
15:00, finał (10)
Radunia – Wisła Pu. 2:2
15:00, finał (10)
Chojniczanka – Pogoń Sdl. 3:0
16:00, finał (10)
Olimpia E. – Lech II P. 1:2
18:15, finał (10)
Stal Rz. – Znicz 3:1
19:00, finał (10)
Juventus – Sampdoria 3:2
12:30, finał
Empoli – Bologna 4:2
15:00, finał
Sassuolo – Salernitana 1:0
15:00, finał
Udinese – Fiorentina 0:1
15:00, finał
Lazio – AS Roma 3:2
18:00, finał
Napoli – Cagliari 2:0
20:45, finał
Mallorca – Osasuna 2:3
14:00, finał (7)
FC Barcelona – Levante 3:0
16:15, finał (7)
Sociedad – Elche 1:0
18:30, finał (7)
Rayo Vallecano – Cadiz 3:1
18:30, finał (7)
Real Betis – Getafe 2:0
21:00, finał (7)
Bordeaux – Rennes 1:1
13:00, finał
Brest – Metz 1:2
15:00, finał
Reims – Nantes 3:1
15:00, finał
Troyes – Angers 1:1
15:00, finał
Clermont Foot – Monaco 1:3
17:00, finał
Olympique – Lens 2:3
20:45, finał
Jablonec – Slovan 0:1
16:00, finał
Mlada – Slovacko 3:5
16:00, finał
Teplice – Ołomuniec 0:0
16:00, finał
Slavia – Hradec Kralove 4:1
19:00, finał
Budowlani – Joker 3:0
14:45, finał | 25:21, 25:16, 25:23 (1)
Rysice – BKS 3:2
17:00, finał | 25:19, 25:20, 20:25, 23:25, 15:8 (1)
H. Hurkacz – P. Carreno-Busta 2:0
15:40, finał | 7:6 (2), 6:3
Zagłębie – Piotrkowianin 32:25
12:15, finał (4)
Red Dragons – Piast 1:2
16:00, finał (3)
AZS Gdańsk – Lębork 5:4
18:00, finał (3)
Rekord – AZS Darkomp 6:2
18:00, finał (3)
Dreman – GI Malepszy 2:0
19:00, finał (3)
Arged Malesa – Wilki 60:30
14:00, koniec wyścigu (Fin)
Stal – Unia 49:41
16:30, koniec wyścigu (M3)
Sparta – Motor 50:40
19:15, koniec wyścigu (Fin)
Bars – Sp. Moskwa 3:1
16:00, finał
Niżniekamsk – Władywostok 4:0
16:00, finał
Toronto – Montreal 4:1
01:08, finał
St. Louis – Minnesota 6:2
02:10, finał
Florida – Nashville 5:4
20:00, koniec po dogrywce
Washington – Boston 2:3
23:00, koniec po rz. karnych (1:2)