4:4

finał (2:2)

18.01.2020, 18:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Pniewy • 15. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:39:38)
Nie nudziliśmy się z futsalistami, którzy tworzyli widowisko w Pniewach. Red Dragons zremisowali 4:4 z Gattą Active Zduńska Wola. Kocury wychodziły w wyrównanym pojedynku na skromne prowadzenie, ale nie potrafiły go ani razu utrzymać. Ambitni gospodarze doprowadzili do remisu czterokrotnie i urwali punkt wyżej notowanemu przeciwnikowi.

40:00

39:30

Przerwa na żądanie szkoleniowca przyjezdnych.

38:30

Ostatnie szanse na rozstrzygnięcie niejednoznacznego pojedynku w Pniewach.

37:37

Gol dla Red Dragons!
Strzelcem bramki GIORGI SILAGAWA.

Nie jest łatwo zdusić ducha do walki w gospodarzach, a wariant z lotnym bramkarzem w polu poskutkował golem na remis po zaledwie kilkudziesięciu sekundach.

37:20

Gra wznowiona i Red Dragons grają z lotnym bramkarzem w polu.

36:59

Giorgi Siligawa strzelił w poprzeczkę. Po tej sytuacji przerwa na żądanie szkoleniowca pniewian.

36:10

Giorgi Silagawa strzelił mocno oraz celnie, ale jednocześnie zbyt przewidywanie, żeby zaskoczyć stojącego w bramce przyjezdnych Adama Miłosińskiego.

35:20

Red Dragons muszą ponownie martwić się o zapunktowanie i przebijają się przez gęsto ustawionych w defensywie przeciwników.

33:52

Gol dla Gatty Active!
Strzelcem bramki MICHAŁ MARCINIAK.

Po raz czwarty można ogłosić, że Gatta Active Zduńska Wola objęła prowadzenie w Pniewach. Drugiego gola strzelił w tym spotkaniu Michał Marciniak, który posadził przeciwnika na parkiecie i pokonał Łukasza Błaszczyka. Eleganckie zachowanie.

32:40

Gest fair-play, kiedy jeden z gospodarzy leżał na boisku po kolizji z przeciwnikiem.

31:30

Red Dragons próbują po raz pierwszy objąć prowadzenie. Generalnie gospodarze w drugiej połowie mają przewagę pod względem posiadania futsalówki.

30:07

Drugie przewinienie Red Dragons po przerwie.

29:15

Strzelcem bramki ANDREJ BAKŁANOW.

Historia powtarza się i to nie raz. Red Dragons po raz trzeci zlikwidowali zaliczkę przyjezdnych i doprowadzili do remisu. Andrej Bakłanow wykorzystał dogranie Giorgiego Siligawy.

27:50

Jeden faul po przerwie Red Dragons, dwa nieprzepisowe zagrania Kocurów.

26:10

Strzelcem bramki WIKTOR KRAWCOW.

Wzorowo przeprowadzona kontra przez futsalistów z województwa łódzkiego. Zakończyła się ona strzałem do bramki Wiktora Krawcowa i Gatta Active Zduńska Wola po raz trzeci uzyskała skromne prowadzenie.

25:30

Andrej Bakłanow postanowił strzelić z dystansu i nie trafił w bramkę Gatty Active Zduńska Wola.

23:45

Pierwszy faul po przerwie popełniony przez Red Dragons. Norbertowi Dregierowi nie udało się oddać dobrego strzału z rzutu wolnego. Trafił w stojącego w murze Giorgiego Silagawę.

4:4

finał (2:2)

Gole: 6. Wachoński, 19. Tczumburidze, 30. Bakłanow, 38. Silagawa – 6. Szymczak (kar.), 13. Marciniak, 27. Krawcow, 34. Marciniak

Kartki:   8. Szymczak (ZDW), 9. Sobalczyk (ZDW)

Red Dragons Pniewy: Błaszczyk (Roj) – Błaszyk, Silagawa, Tczumburidze, Bakłanow – Kubiak, Wachoński, Kostecki, Skrzypek, Hoły, Gładyszewski, Bogaczyk.

Gatta Active Zduńska Wola: Słowiński (Miłosiński) – Krawcow, Marciniak, Szymczak, Bonifacio – Dudek, Olczak, Sobalczyk, Dregier.

Sędziowie: Orliński, Rybol – Struski, Kasprzyk