0:3
finał (0:0, 0:3, 0:0)
12.11.2019, 19:45 • Postfinance Arena • 1/8 finału
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
SC Bern – Luleå HF
0:3
finał (0:0, 0:3, 0:0)
Składy i statystyki: 24. Lundkvist (Jalvanti), 27. Kovacs (Emanuelsson, Engsund), 28. Brännström (Ilomäki, Sellgren)
Kartki:
Spudłowany karny!:
SC Bern:
Schlegel (28. Caminada) – Gerber, Untersander, Burren, Andersson, Blum, Krueger – Moser, Arcobello, Praplan – Scherwey, Ebbett, Rüfenacht – Kämpf, Mursak, Sciaroni – Gerber, Spiller, Bieber – Berger.
Zmiany:
Trener:
Luleå HF:
Rautio – Sellgren, Sondell, Jalvanti, Lundkvist, Engsund, Själin, Johansson – Farley, Connolly, Widing – Kovacs, Tyrväinen, Emanuelsson – Brännström, Ilomäki, Gunler – Berglund, Olausson, Fabricius.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Schrubok, Kaukokari – Kovacs, Progin.
Widownia:
Drugi mecz: Luleå - Bern 4:2
1. tercja | ||||
10:17 | BRN | 2 | Spiller, zahaczanie | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
23:42 | LUE | 0:1 | Lundkvist (Jalvanti) | |
26:54 | LUE | 0:2 | Kovacs (Emanuelsson, Engsund) | |
27:48 | LUE | 0:3 | Brännström (Ilomäki, Sellgren) | |
27:48 | BRN | -Caminada +Schlegel (zmiana) | ||
28:47 | LUE | 2 | Själin, zahaczanie | |
36:18 | LUE | 2 | Tyrväinen, trzymanie | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
49:04 | LUE | 2 | Olausson, trzymanie | |
Finał |
Magnitogorsk – Czelabińsk 15:00 5:2
Czerepowiec – Barys • koniec po dogrywce 17:00 1:2
Jarosław – Novosibirsk 17:00 2:0
Din. Mińsk – Niżny Nowogród • koniec po rz. karnych (2:0) 17:10 6:5
Bars – Omsk 17:30 3:0
CSKA Moskwa – Sp. Moskwa • koniec po dogrywce 17:30 2:3
Dyn. Moskwa – Niżniekamsk 17:30 3:6
Din. Ryga – Saławat • koniec po dogrywce 18:30 1:2
49:04
40:01
40:00
36:18
28:47
27:48
27:48
27:48 Brännström (LUE) - 0:3
27:48
Strzelcem bramki BRÄNNSTRÖM. Asysta Ilomäki, Sellgren.
26:54
26:54 Kovacs (LUE) - 0:2
26:54
Strzelcem bramki KOVACS. Asysta Emanuelsson, Engsund.
23:42
23:42 Lundkvist (LUE) - 0:1
23:42
Strzelcem bramki LUNDKVIST. Asysta Jalvanti.
20:01
20:00
10:17
00:01