6:3
finał (3:0, 2:1, 1:2)
12.11.2019, 18:00 • Löfbergs Arena, Karlstad • 1/8 finału
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Färjestad Karlstad – Frölunda HC
6:3
finał (3:0, 2:1, 1:2)
Składy i statystyki: 1. Nilsson (Erixon), 18. Ejdsell (Johansson, Aslund), 19. Viksten, 22. Aslund (Johansson), 24. Ejdsell (Johansson), 46. Aslund – 33. Mustonen (Friberg), 42. Lasch (Hjalmarsson, Peterson), 48. Printz (Rakhshani, Grönlund)
Kartki:
Spudłowany karny!:
Färjestad Karlstad:
Svensson (Holm) – Blum, Johansson, Mozík, Ekastahl Johnsson, Arnesson, Erixon, Ivarsson, Lawner – Lindqvist, Rydahl, Nilsson – Olofsson, Ryno, Johansson – Aslund, Johansson, Ejdsell – Viksten, Bäck, Jakobsson
Zmiany:
Trener:
Frölunda HC:
Rubin (Mattsson) – Stollery, Lennström, Ekbom, Moverare, Gröndlund, Gormley, Raymond, Printz – Friberg, Lundqvist, Mustonen – Fagemo, Sundström, Carlsson – Lasch, Hjalmarsson, Petersson – Rakhshani, Lasu, Roseli-Olsen
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
Drugi mecz: Frölunda - Färjestad 8:2
1. tercja | ||||
00:31 | FAR | 1:0 | Nilsson (Erixon) | |
04:10 | FAR | 2 | Erixon, zahaczanie | |
17:14 | FAR | 2:0 | Ejdsell (Johansson, Aslund) | |
18:52 | FAR | 3:0 | Viksten | |
20:00 | FAR | 2 | Ivarsson, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
21:06 | FAR | 4:0 | Aslund (Johansson) | |
23:27 | FAR | 5:0 | Ejdsell (Johansson) | |
23:27 | FRO | -Mattsson +Rubin (zmiana) | ||
32:02 | FRO | 5:1 | Mustonen (Friberg) | |
32:49 | FAR | 2 | Ejdsell, spowodowanie upadku przeciwnika | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
41:12 | FRO | 5:2 | Lasch (Hjalmarsson, Peterson) | |
45:58 | FAR | 6:2 | Aslund | |
47:52 | FRO | 6:3 | Printz (Rakhshani, Grönlund) | |
51:39 | FAR | 2 | Aslund, nadmierna ostrość w grze | |
FRO | 2 | Printz, nadmierna ostrość w grze | ||
Finał |
Magnitogorsk – Czelabińsk 15:00 5:2
Czerepowiec – Barys • koniec po dogrywce 17:00 1:2
Jarosław – Novosibirsk 17:00 2:0
Din. Mińsk – Niżny Nowogród • koniec po rz. karnych (2:0) 17:10 6:5
Bars – Omsk 17:30 3:0
CSKA Moskwa – Sp. Moskwa • koniec po dogrywce 17:30 2:3
Dyn. Moskwa – Niżniekamsk 17:30 3:6
Din. Ryga – Saławat • koniec po dogrywce 18:30 1:2
51:39
Kara dla Frölunda HC (David Printz – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
47:52
47:52 David Printz (FRO) - 6:3
47:52
Strzelcem bramki DAVID PRINTZ. Asysta Rakhshani, Grönlund.
45:58
45:58 Per Aslund (FAR) - 6:2
45:58
41:12
Strzelcem bramki RYAN LASCH. Asysta Hjalmarsson, Peterson.
40:01
40:00
32:49
32:02
32:02 Joel Mustonen (FRO) - 5:1
32:02
Strzelcem bramki JOEL MUSTONEN. Asysta Friberg.
23:27
23:27
23:27 Victor Ejdsell (FAR) - 5:0
23:27
21:06
21:06 Per Aslund (FAR) - 4:0
21:06
20:01