Fortuna 1 Liga

Puszcza Niepołomice – Warta Poznań

0:2

finał (0:1)

22.10.2019, 19:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • 13. kolejka • Info o zminach stanu (Jarek)

PZBuk: 2.55 3.1 2.7

Dobiegło końca spotkanie Puszczy z Wartą! Lepsi okazali się poznaniacy, którzy zwyciężyli 2:0 i awansowali na pozycję lidera Fortuna 1. Ligi. Dziękuję za uwagę! (20:51:44)

90+4

89

Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Kiklaisz, na boisku pojawia się Boczek.

84

Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Bartków, na boisku pojawia się Bąk.

82

Gol dla Warty!
Strzelcem bramki BARTOSZ KIELIBA.

77

Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Janicki, na boisku pojawia się A. Laskowski.

75

Kwadrans do końca regulaminowego czasu gry. Miejscowi wznawiają grę od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

73

Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Jakóbowski, na boisku pojawia się Rybicki.

71

Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Orłowski, na boisku pojawia się Embalo.

70

Żółtą kartkę otrzymuje Jakóbowski (Warta Poznań).

67

Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Stefanik, na boisku pojawia się Nowak.

62

Żółtą kartkę otrzymuje Hubert Tomalski (Puszcza Niepołomice).

58

Czas płynie, ale wynik pozostaje bez zmian. Z kolejnym atakiem ruszają zawodnicy Warty.

46

Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

46

Do przerwy Warta Poznań prowadzi z Puszczą Niepołomice 1:0. Autorem jedynego jak na razie trafienia jest Jakub Kiełb. Na drugą odsłonę tego pojedynku wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45

37

Niespełna dziesięć minut pozostało do końca pierwszej połowy spotkania. Obecnie przy piłce znajdują się na połowie rywali znajdują się goście.