Menu

Piłka nożna

Eliminacje Mistrzostw Europy U-21

Rumunia – Ukraina

3:0

koniec (0:0)

10.10.2019, 19:30 • Stadionul Ilie Oană (Ploiești) • Grupa 8. • Info o zmianach wyniku
Pełna relacja na żywo w języku czeskim na onlajny.com

90+5

Koniec meczu. (21:23:37)

90+4

90+4. Adrian Petre (RUM) - 3:0

90+4

Gol dla Rumunii!
Strzelcem bramki ADRIAN PETRE.

90+3

Żółtą kartkę otrzymuje Daniel Vlad (Rumunia).

85

Czerwona kartka dla Marius Marin (Rumunia).

84

Zmiana w drużynie Rumunia: z boiska schodzi Dennis Man, na boisku pojawia się Marius Marin.

80

80. Adrian Petre (RUM) - 2:0

80

Gol dla Rumunii!
Strzelcem bramki ADRIAN PETRE.

78

Zmiana w drużynie Ukraina: z boiska schodzi Maksim Čech, na boisku pojawia się Ahmed Alibekov.

76

Zmiana w drużynie Rumunia: z boiska schodzi Olimpiu Morutan, na boisku pojawia się Darius Olaru.
Zmiana w drużynie Rumunia: z boiska schodzi George Ganea, na boisku pojawia się Adrian Petre.

75

75. Olimpiu Morutan (RUM) - 1:0

75

Gol dla Rumunii!
Strzelcem bramki OLIMPIU MORUTAN.

71

Zmiana w drużynie Ukraina: z boiska schodzi Bogdan Ledněv, na boisku pojawia się Mihajlo Mudryk.
Zmiana w drużynie Ukraina: z boiska schodzi Nazariy Rusyn, na boisku pojawia się Vladislav Supriaha.

63

Żółtą kartkę otrzymuje Heorhii Citaišvili (Ukraina).

62

Zmiana w drużynie Rumunia: z boiska schodzi Denis Drăguş, na boisku pojawia się Valentin Mihăilă.

60

60. Čech (UKR)

58

Zmiana w drużynie Ukraina: z boiska schodzi Dmytro Topalov, na boisku pojawia się Heorhii Citaišvili.

52

52. Bilyk (UKR)

50

50. Ledněv (UKR)

Rumunia – Ukraina

3:0

koniec (0:0)

Wróć do online

Bramki: 75. Morutan, 80. Petre, 90+4. Petre

Kartki:   49. Chindris (RUM), 90+3. Vlad (RUM) – 63. Citaišvili (UKR)   85. Marin (RUM)

Strzały na bramkę: 7:0. Strzały niecelne: 5:7. Rzuty rożne: 9:3. Spalone: 1:1. Faule: 16:10.

Rumunia: Vlad – Boboc, Chindris, Pașcanu, Velisar – Oaidă, Băluţă (C), Morutan (76. Olaru) – Man (84. Marin), Ganea (76. Petre), Drăguş (62. Mihăilă)
Rezerwowi: Aioani – Mihăilă, Petre, Ciobotariu, Marin, Olaru, Ratiu, Ciobanu, Neicutescu

Ukraina: Bilyk – Popov, Čeberko (C), Bykov – Milovanov, Ledněv (71. Mudryk), Čech (78. Alibekov), Šaparenko, Dubinčak – Topalov (58. Citaišvili), Rusyn (71. Supriaha)
Rezerwowi: Kučeruk – Bondar, Smirnij, Kožuško, Supriaha, Mudryk, Alibekov, Konoplia, Citaišvili

Sędziowie: Frankowski – Borkowski, Winkler (všichni POL)