Menu

Piłka nożna

Eliminacje Mistrzostw Europy U-21

Szkocja – Litwa

0:0

koniec (0:0)

10.10.2019, 18:15 • Tynecastle, Edinburgh • Grupa 4. • Info o zmianach wyniku
Pełna relacja na żywo w języku czeskim na onlajny.com

90+5

Koniec meczu. (20:11:39)

89

Zmiana w drużynie Litwa: z boiska schodzi Eligijus Jankauskas, na boisku pojawia się Pijus Širvys.

87

Zmiana w drużynie Szkocja: z boiska schodzi Allan Campbell, na boisku pojawia się Ewan Henderson.

81

81. Stephen Kelly (SCO)

73

Zmiana w drużynie Litwa: z boiska schodzi Justinas Marazas, na boisku pojawia się Renatas Banevičius.

70

Żółtą kartkę otrzymuje Titas Milašius (Litwa).

64

Zmiana w drużynie Szkocja: z boiska schodzi Kyle Magennis, na boisku pojawia się Stephen Kelly.

59

Zmiana w drużynie Szkocja: z boiska schodzi Lewis Ferguson, na boisku pojawia się Connor McLennan.

46

Druga połowa rozpoczęta.

45+2

Pierwsza połowa skończona.

44

Żółtą kartkę otrzymuje Ferguson (Szkocja).

40

Żółtą kartkę otrzymuje Antanavičius (Litwa).

35

Żółtą kartkę otrzymuje Hornby (Szkocja).

31

Żółtą kartkę otrzymuje Porteous (Szkocja).
Żółtą kartkę otrzymuje Mėgelaitis (Litwa).

15

15. Fraser Hornby (SCO)

1

Mecz się właśnie rozpoczął.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:15.

Szkocja – Litwa

0:0

koniec (0:0)

Wróć do online

Kartki:   31. Porteous (SCO), 35. Hornby (SCO), 44. Ferguson (SCO) – 31. Mėgelaitis (LIT), 40. Antanavičius (LIT), 70. Milašius (LIT)

Strzały na bramkę: 5:0. Strzały niecelne: 6:3. Rzuty rożne: 8:1. Spalone: 4:0. Faule: 16:16.

Szkocja: Doohan – Ross McCrorie (C), Porteous, Johnston, Harvie – Ferguson (59. McLennan), Campbell (87. Henderson), Gilmour – Magennis (64. Kelly), Hornby, Middleton.
Rezerwowi: Robby McCrorie – Rading, Maguire, Smith, McIntyre, McLennan, Kelly, Henderson.

Litwa: Krapikas (C) – Stočkūnas, Kloniūnas, Uzėla, Milašius – Šešplaukis, Antanavičius, Mėgelaitis, Jankauskas (89. Širvys) – Marazas (73. Banevičius), Dubickas.
Rezerwowi: Šiaulys – Lukošiūnas, Levšin, Armalas, Kodz, Banevičius, Ramanauskas, Širvys, Kružikas.

Sędziowie: Jakubik – Wójcik, Niemirowski (všichni POL)