Menu

Piłka nożna

Eliminacje Mistrzostw Europy U-21

Dania – Irlandia Północna

2:1

koniec (1:0)

10.10.2019, 18:00 • Aalborg Portland Park (Aalborg) • Grupa 8. • Info o zmianach wyniku
Pełna relacja na żywo w języku czeskim na onlajny.com

90+6

Koniec meczu. (19:53:53)

90+2

Żółtą kartkę otrzymuje Odgaard (Dania).

90+2

Zmiana w drużynie Dania: z boiska schodzi Laursen, na boisku pojawia się Madsen.

88

Zmiana w drużynie Irlandia Północna: z boiska schodzi Dunwoody, na boisku pojawia się Galbraith.
Zmiana w drużynie Irlandia Północna: z boiska schodzi Gordon, na boisku pojawia się O'Mahony.

86

86. Odgaard (DEN) - 2:1

86

Gol dla Danii!
Strzelcem bramki ODGAARD.

79

Zmiana w drużynie Dania: z boiska schodzi Poulsen, na boisku pojawia się Madsen.

78

Zmiana w drużynie Irlandia Północna: z boiska schodzi Marron, na boisku pojawia się Palmer.

71

Zmiana w drużynie Irlandia Północna: z boiska schodzi Parkhouse, na boisku pojawia się McCann.
Zmiana w drużynie Irlandia Północna: z boiska schodzi Munce, na boisku pojawia się McClean.

70

Zmiana w drużynie Dania: z boiska schodzi Hjulmand, na boisku pojawia się Andersen.

69

Zmiana w drużynie Dania: z boiska schodzi Holse, na boisku pojawia się Odgaard.

67

Żółtą kartkę otrzymuje Marron (Irlandia Północna).

67

Żółtą kartkę otrzymuje Larsen (Dania).

66

Żółtą kartkę otrzymuje Toal (Irlandia Północna).

57

57. Dunwoody (NIR) - 1:1

57

Gol dla Irlandii Północnej!
Strzelcem bramki DUNWOODY.

46

Druga połowa rozpoczęta.

45

Pierwsza połowa skończona.

30

30. Poulsen (DEN) - 1:0

Dania – Irlandia Północna

2:1

koniec (1:0)

Wróć do online

Bramki: 30. Poulsen, 86. Odgaard – 57. Dunwoody

Kartki:   67. Larsen (DEN), 90+2. Odgaard (DEN) – 66. Toal (NIR), 67. Marron (NIR)

Dania: Christensen – Anyembe, Sorensen, Nelsson, Poulsen – Hjulmand, Nartey, Holse – Olsen, Larsen, Laursen
Rezerwowi: Jensen, Ibsen, Rasmussen, Madsen, Andersen, Madsen, Damsgaard, Dreyer, Odgaard

Irlandia Północna: Hazard – Marron, Toal, Balmer – Gordon, McCann, McCalmont, Munce, Thompson – Parkhouse, Dunwoody
Rezerwowi: Hughes, McClelland, Graham, Galbraith, O'Mahony, Palmer, McClean, O'Neil, McCann

Sędziowie: D. Rumsas (Litva)