Menu

Hokej

Kontinental Hockey League

Avangard Omsk – Amur Chabarowsk

1:0

koniec (0:0, 1:0, 0:0)

10.10.2019, 18:30 • Ledový palác Jurije Ljapkina, Balašicha • Info o zmianach wyniku
Pełna relacja na żywo w języku czeskim na onlajny.com

Koniec meczu. (20:41:54)

42:02

Kara dla Avangard Omsk (Valentin Pjanov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).

40:01

Trzecia tercja rozpoczęta.

40:00

Druga tercja skończona.

23:45

23:45 Vjačeslav Vojnov (OMS) - 1:0

23:45

Gol dla Avangardu!
Strzelcem bramki VJAČESLAV VOJNOV. Asysta Kirill Semjonov, Taylor Beck.

21:47

Kara dla Amur Chabarowsk (Pavel Turbin – 2 min., trzymanie).

20:01

Druga tercja rozpoczęta.

20:00

Pierwsza tercja skończona.

16:09

Kara dla Amur Chabarowsk (Maxim Kapiturov – 2 min., uderzanie).

08:08

Kara dla Avangard Omsk (Kirill Semjonov – 2 min., trzymanie).

07:16

Kara dla Avangard Omsk (Nikita Ščerbak – 2 min., symulacja).

07:16

Kara dla Amur Chabarowsk (Pavel Turbin – 2 min., zahaczanie).

01:25

Kara dla Avangard Omsk (Alexej Bondarev – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).

00:01

Mecz się właśnie rozpoczął.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:30.

Avangard Omsk – Amur Chabarowsk

1:0

koniec (0:0, 1:0, 0:0)

Wróć do online

Bramki i asysty: 24. Vojnov (K. Semjonov, Beck)

Avangard Omsk: Bobkov (Sudnicin) – Pokka, Bondarev, Vojnov, Pivcakin, Martynov, Manuchov, Spicenko – Beck (A), Klinkhammer, Šumakov – Andrighetto, K. Semjonov, Ščerbak – I. Makarov, Stas (C), Dědunov – Košelev, Pjanov, Gračjov.

Amur Chabarowsk: Alikin (Langhamer) – Jordán, V. Vasiljev, Kondratěv, Ignatovič, Vitásek, Turbin, Alexandrov – Fajzullin, T. Zohorna (C), H. Zohorna – Vl. Ušenin (A), Vj. Ušenin, Golubev – Gorškov, Rasskazov, Ruděnkov (A) – Veličkin, Kapiturov, Kacuba.

Sędziowie: Sergejev, Judakov – Galimov, Goljak

Widzów: 3 542

Match log
1.tercja
01:25 OMS 2 Bondarev, spowodowanie upadku przeciwnika
07:16 CHA 2 Turbin, zahaczanie
07:16 OMS 2 Ščerbak, symulacja
08:08 OMS 2 K. Semjonov, trzymanie
16:09 CHA 2 Kapiturov, uderzanie
Po 1.tercji
2.tercja
21:47 CHA 2 Turbin, trzymanie
23:45 OMS 1:0 Vojnov (K. Semjonov, Beck)
Po 2.tercji
3.tercja
42:02 OMS 2 Pjanov, spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec