Menu

Piłka nożna

Eliminacje Mistrzostw Europy

Macedonia – Słowenia

2:1

koniec (0:0)

10.10.2019, 20:45 • National Arena Todor Proeski, Skopje • Grupa G • Info o zmianach wyniku
Pełna relacja na żywo w języku czeskim na onlajny.com

90+6

Koniec meczu. (22:40:39)

90+5

90+5. Josip Iličić (SLV) - 2:1

90+5

Gol dla Słowenii!
Bramkę z rzutu karnego zdobywa JOSIP ILIČIĆ..

90+5

Żółtą kartkę otrzymuje Gjoko Zajkov (Macedonia).

81

Zmiana w drużynie Macedonia: z boiska schodzi Stefan Ristovski, na boisku pojawia się Gjoko Zajkov.

79

Zmiana w drużynie Słowenia: z boiska schodzi Roman Bezjak, na boisku pojawia się Robert Berić.

77

Zmiana w drużynie Macedonia: z boiska schodzi Arijan Ademi, na boisku pojawia się Kristijan Toševski.

68

68. Eljif Elmas (MAK) - 2:0

68

Gol dla Macedonii!
Strzelcem bramki ELJIF ELMAS. Asysta Arijan Ademi.

66

Zmiana w drużynie Macedonia: z boiska schodzi Goran Pandev, na boisku pojawia się Ivan Tričkovski.

65

Zmiana w drużynie Słowenia: z boiska schodzi Benjamin Verbič, na boisku pojawia się Miha Zajc.

50

50. Eljif Elmas (MAK) - 1:0

50

Gol dla Macedonii!
Strzelcem bramki ELJIF ELMAS. Asysta Goran Pandev.

48

Zmiana w drużynie Słowenia: z boiska schodzi René Krhin, na boisku pojawia się Denis Popovič.

46

Druga połowa rozpoczęta.

45+3

Pierwsza połowa skończona.

45+2

45+2.

43

Żółtą kartkę otrzymuje Stefan Ristovski (Macedonia).
Żółtą kartkę otrzymuje Jasmin Kurtić (Słowenia).

42

Żółtą kartkę otrzymuje Visar Musliu (Macedonia).

Macedonia – Słowenia

2:1

koniec (0:0)

Wróć do online

Bramki: 50. Elmas (Pandev), 68. Elmas (A. Ademi) – 90+5. Iličić (kar.)

Kartki:   27. Pandev (MAK), 42. Musliu (MAK), 43. Ristovski (MAK), 90+5. Zajkov (MAK) – 43. Kurtić (SLV)

Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
Strzały na bramkę: 5:4. Strzały niecelne: 3:4. Rzuty rożne: 2:6. Spalone: 2:1. Faule: 10:14.

Macedonia: Dimitrievski – Ristevski, Musliu, Ristovski (81. Zajkov) – Alioski, A. Ademi (77. Toševski), Spirovski, Nikolov – Elmas – Nestorovski, Pandev (C) (66. Tričkovski).
Rezerwowi: Ilijev, Šiškovski – Toševski, Zajkov, Tričkovski, Trajkovski, Radeski, Dorjev, Stojlov, Mladenovski, Stojanovski.

Słowenia: Oblak (C) – Balkovec, M. Mevlja, Aljaž Struna, Stojanović – Bezjak (79. Berić), Kurtić, Krhin (48. Popovič), Iličić – Šporar, Verbič (65. Zajc).
Rezerwowi: Belec, Vidmar – Korun, Blažič, Zajc, Čerin, Janża, Bijol, Popovič, Berić, Matavž, Majer.

Sędziowie: Makkelie – Diks, Steegstra (vš. GER)