Menu

Piłka nożna

Eliminacje Mistrzostw Europy

Austria – Izrael

3:1

koniec (1:1)

10.10.2019, 20:45 • Ernst-Happel-Stadion, Vídeň • Grupa G • Info o zmianach wyniku
Pełna relacja na żywo w języku czeskim na onlajny.com

90+5

Koniec meczu. (22:37:46)

88

88. Marcel Sabitzer (AUT) - 3:1

88

Gol dla Austrii!
Strzelcem bramki MARCEL SABITZER. Asysta Michael Gregoritsch.

82

Zmiana w drużynie Austria: z boiska schodzi Marko Arnautović, na boisku pojawia się Michael Gregoritsch.

76

Zmiana w drużynie Izrael: z boiska schodzi Loai Taha, na boisku pojawia się Yonatan Cohen.

70

Zmiana w drużynie Izrael: z boiska schodzi Moanes Dabour, na boisku pojawia się Shon Zalman Weissman.

63

Zmiana w drużynie Austria: z boiska schodzi Stefan Posch, na boisku pojawia się Christopher Trimmel.

59

Zmiana w drużynie Austria: z boiska schodzi Konrad Laimer, na boisku pojawia się Louis Schaub.

56

56. Martin Hinteregger (AUT) - 2:1

56

Gol dla Austrii!
Strzelcem bramki MARTIN HINTEREGGER. Asysta Konrad Laimer.

55

Żółtą kartkę otrzymuje Nir Bitton (Izrael).

54

Zmiana w drużynie Izrael: z boiska schodzi Taleb Tawatha, na boisku pojawia się Omri Ben Harush.

47

Żółtą kartkę otrzymuje Stefan Posch (Austria).
Żółtą kartkę otrzymuje Moanes Dabour (Izrael).

46

Druga połowa rozpoczęta.

45+1

Pierwsza połowa skończona.

44

44. Marko Arnautović (AUT)

41

41. Valentino Lazaro (AUT) - 1:1

41

Gol dla Austrii!
Strzelcem bramki VALENTINO LAZARO. Asysta Marko Arnautović.

38

38. Marko Arnautović (AUT)

Austria – Izrael

3:1

koniec (1:1)

Wróć do online

Bramki: 41. Lazaro (Arnautović), 56. Hinteregger (Laimer), 88. Sabitzer (Gregoritsch) – 34. Zahavi (Dabour)

Kartki:   31. Baumgartlinger (AUT), 47. S. Posch (AUT) – 47. Dabour (ISR), 55. N. Bitton (ISR)

Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
Strzały na bramkę: 7:5. Strzały niecelne: 6:4. Rzuty rożne: 6:5. Spalone: 3:1. Faule: 14:6.

Austria: Stankovic – S. Posch (63. Trimmel), Dragović, Hinteregger, Ulmer – Baumgartlinger (C), Ilsanker – Lazaro, Sabitzer, Laimer (59. Schaub) – Arnautović (82. Gregoritsch).
Rezerwowi: Pervan, A. Schlager – Friedl, Žulj, Gregoritsch, Kainz, Goiginger, Wöber, Hinterseer, Onisiwo, Trimmel, Schaub.

Izrael: Marciano – Dasa, Taha (76. Cohen), Elhamed, Tawatha (54. Ben Harush) – Natkho (C), Tibi, N. Bitton – Zahavi, Dabour (70. Weissman), Solomon.
Rezerwowi: Harush, Jarafi – Glazer, Shlomo, Lavi, Saba, Weissman, Haziza, Elmakies, Cohen, Ben Harush, Menachem.

Sędziowie: Collum – McGeachie, Connor (SCO)