Menu

Piłka nożna

Eliminacje Mistrzostw Europy

Białoruś – Estonia

0:0

koniec (0:0)

10.10.2019, 18:00 • Stadion Dinamo, Minsk (BLR) • Grupa C • Info o zmianach wyniku
Pełna relacja na żywo w języku czeskim na onlajny.com

90+4

Koniec meczu. (19:53:01)

88

Zmiana w drużynie Estonia: z boiska schodzi Henrik Ojamaa, na boisku pojawia się Martin Miller.

87

87. Dzjanis Lapcev (BLR)

83

Zmiana w drużynie Białoruś: z boiska schodzi Jewgienij Jabłonskij, na boisku pojawia się Vitaly Lisakovich.

82

Żółtą kartkę otrzymuje Frank Liivak (Estonia).

80

Zmiana w drużynie Estonia: z boiska schodzi Erik Sorga, na boisku pojawia się Rauno Sappinen.

65

65. Jewgienij Jabłonskij (BLR)

65

Zmiana w drużynie Białoruś: z boiska schodzi Maxim Skavyš, na boisku pojawia się Dzjanis Lapcev.

62

62. Stanislav Drahun (BLR)

59

Zmiana w drużynie Białoruś: z boiska schodzi Pavel Savicki, na boisku pojawia się Ivan Bachar.

59

Zmiana w drużynie Estonia: z boiska schodzi Sergej Zenjov, na boisku pojawia się Frank Liivak.

50

50. Stanislav Drahun (BLR)

46

Druga połowa rozpoczęta.

45+2

Pierwsza połowa skończona.

41

Żółtą kartkę otrzymuje Sjarhej Policevič (Białoruś).

20

20. Stanislav Drahun (BLR)

17

17. Konstantin Vassiljev (EST)

1

Mecz się właśnie rozpoczął.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00.

Białoruś – Estonia

0:0

koniec (0:0)

Wróć do online

Kartki:   41. Policevič (BLR) – 82. Liivak (EST)

Posiadanie piłki: 47 % : 53 %.
Strzały na bramkę: 6:0. Strzały niecelne: 8:6. Rzuty rożne: 7:3. Spalone: 3:0. Faule: 10:7.

Białoruś: Hutar – Matveychik, Martynovič (C), Policevič, Polakow – Meyeuski – Savicki (59. Bachar), Jabłonskij (83. Lisakovich), Drahun, Stasevič – Skavyš (65. Lapcev).
Rezerwowi: Čičkan, Chatkevič – Bachar, Ngome, Kovaljov, Lapcev, Naumov, Ševčenko, Veracila, Volkov, Zolotov, Lisakovich.

Estonia: Lepmec – Teniste, Baranov, Kreida, Kallaste – Mets – Zenjov (59. Liivak), Käit, Vassiljev (C), Henrik Ojamaa (88. Miller) – Sorga (80. Sappinen).
Rezerwowi: Igonen, Meerits – Ainsalu, Antonov, Kams, Kuusk, Liivak, Miller, Pikk, Sappinen, Siňavskij, Vihmann.

Sędziowie: De Burgos – Del Palomar, Devís (všichni ESP)