Menu

Piłka nożna

Amerykańska MLS

Minnesota United FC – Colorado Rapids

1:0

koniec (1:0)

15.08.2019, 02:00 • Allianz Field (Minnesota) • Info o zmianach wyniku
Pełna relacja na żywo w języku czeskim na onlajny.com

90+4

Koniec meczu. (04:01:08)

83

Żółtą kartkę otrzymuje Lod (Minnesota United FC).

81

Zmiana w drużynie Colorado Rapids: z boiska schodzi Wilson, na boisku pojawia się Shinyashiki.

79

Zmiana w drużynie Minnesota United FC: z boiska schodzi Quintero, na boisku pojawia się Dotson.

71

Zmiana w drużynie Minnesota United FC: z boiska schodzi Molino, na boisku pojawia się Finlay.

71

Zmiana w drużynie Minnesota United FC: z boiska schodzi Rodriguez, na boisku pojawia się Danladi.

67

Zmiana w drużynie Colorado Rapids: z boiska schodzi Rubio, na boisku pojawia się Mezquida.

60

Żółtą kartkę otrzymuje Gasper (Minnesota United FC).

46

Druga połowa rozpoczęta.

45+3

Pierwsza połowa skończona.

45

Żółtą kartkę otrzymuje Acosta (Colorado Rapids).

39

39. Quintero (MNN) - 1:0

39

Zespół Minnesota właśnie zdobył gola! Strzelcem bramki QUINTERO. Asysta Molino.

38

38. Quintero (MNN)

38

Quintero (Minnesota United FC) nie wykorzystał rzutu karnego.

37

37.

6

6. Quintero (MNN)

1

Mecz się właśnie rozpoczął.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 02:00.

Minnesota United FC – Colorado Rapids

1:0

koniec (1:0)

Wróć do online

Bramki: 39. Quintero (Molino)

Kartki:   60. Gasper (MNN), 83. Lod (MNN) – 45. Acosta (COL)

Nietrafiony rzutkarny: 38. Quintero (MNN), bramkarz Irwin obronił

Posiadanie piłki: 58 % : 42 %.
Strzały na bramkę: 9:3. Strzały niecelne: 12:5. Rzuty rożne: 7:6. Spalone: 2:2. Faule: 16:11.

Minnesota United FC: Mannone – Metanire, Opara, Boxall, Gaspar – Greguš, Alonso – Molino, Quintero, Lod – Rodriguez
Rezerwowi: Dayne – Danladi, Dotson, Finlay, Ibarra, Kallman, Olum

Colorado Rapids: Irwin – Resenberry, Abubakar, Smith, Vines – Wilson – Nicholson, Rubio, Acosta, Lewis – Kamara
Rezerwowi: Rawls – Bassett, Mezquida, Opare, Serna, Shinyashiki, Schweitzer

Sędziowie: Fischer (Kanada)

Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna)

HJK – Riga FC 18:00 2:2

Dinamo Tbilisi – Feyenoord 18:30 1:1

Spartak Mos. – Thun 18:45 2:1

AIK Solna – Sheriff 19:00 1:1

BATE – FK Sarajevo 19:00 0:0

FK Sūduva – Maccabi TA 19:00 2:1

Bnei Yehuda – Neftchi Baku 19:00 2:1

Zoria Ługańsk – CSKA Sofia 19:00 1:0

Yeni Malatyaspor – Partizan 19:00 1:0

Mlada Boleslav – FCSB 19:00 0:1

Apollon – Austria W. 19:00 3:1

Salihorsk – Torino 19:00 1:1

Zrinjski – Malmö 19:00 1:0

The New Saints – Łudogorec 19:30 0:4

Trabzonspor – Sparta Pr. 19:30 2:1

Hapoel B.S. – Norrköping 19:30 3:1

Valetta – FK Astana 20:00 0:4

AEK Atény – Universitatea Craiova 20:00 1:1

Vik. Pilzno – Antwerp koniec po dogrywce 20:00 2:1

Frankfurt – FC Vaduz 20:30 1:0

PSV – Haugesund 20:30 0:0

Gent – Larnaka 20:30 3:0

Alkmaar – Mariupol 20:30 4:0

Strasbourg – Loko Plovdiv 20:30 1:0

Aris Soluň – Molde koniec po dogrywce 20:30 3:1

Aberdeen – Rijeka 20:45 0:2

Rangers – Midtjylland 20:45 3:1

Wolves – Piunik Erywań 20:45 4:0

Braga – Brøndby 20:45 3:1

RCD Espanyol – Luzern 21:00 3:0