0:2
finał (0:0)
18.07.2019, 20:45 • Ragby Park, Kilmarnock • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Kilmarnock F.C. – Connah's Quay Nomads
0:2
finał (0:0)
Gole: 50. Wignall, 80. Morris (kar.)
Kartki: 65. McKenzie (KIL) – 34. Disney (CQU), 60. Wilde (CQU), 74. Wignall (CQU), 78. Holmes (CQU), 83. Owen (CQU) 85. Wignall (CQU) 79. Findlay (KIL)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 54 % : 46 %.
Strzały celne: 6:2. Strzały niecelne: 5:1. Rzuty rożne: 7:4. Spalone: 0:1. Foule: 6:13.
Kilmarnock F.C.:
MacDonald – O'Donnell, Broadfoot, Findlay, Taylor – Power, Dicker (C), El Makrini (87. Thomas) – Burke (82. Cameron), Brophy, McKenzie
Zmiany: Brănescu – Kiltie, Waters, Wilson, Millen, Thomas, Cameron
Trener:
Connah's Quay Nomads:
Brass – Disney, Holmes, Horan (C), Roberts (83. Farquharson) – Wignall, Poole, Owen, Morris, Bakare (70. Insall) – Wilde
Zmiany: Green – Farquharson, Insall, Woolfe, Harwood
Trener:
Sędziowie: Ferenc Karakó – Istvan Albert, Balázs Buzás (všichni Maďarsko)
Widownia:
1. mecz: Connah's Quay - Kilmarnock 1:2
Toboł – Jeunesse Esch 14:00 1:1
Kajrat – Široki 16:30 2:1
Makedonija – Alaszkert 16:30 0:3
KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0
Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0
Levadia – Stjarnan • koniec po dogrywce 18:00 3:2
RFS Riga – Olimpia Lub. 18:00 0:2
Rovaniemi – Aberdeen 18:00 1:2
Craiova – Sabail 18:00 3:2
Dinamo Miń. – Liepaja 18:30 1:2
Lewski – Rużomberok 18:30 2:0
Apollon – Żalgiris K. 19:00 4:0
Cracovia – Dunajska • koniec po dogrywce 19:00 2:2
Haugesund – Cliftonville 19:00 5:1
Milsami – FCSB 19:00 1:2
Neftchi – Speranța Nisporeni 19:00 6:0
Petrocub – Larnaka 19:00 0:1
Kutaisi – Ordabasy 19:00 0:2
FC Vaduz – Breidablik 19:00 2:1
Żalgiris – Honvéd 19:00 1:1
Zrinjski – Akademija Pandev 19:00 3:0
Hapoel BS – Laci 19:30 1:0
Progres – Cork City 19:30 1:2
Engordany – Dinamo T. 19:30 0:1
B36 – Crusaders 20:00 2:3
Hajduk – Gzira 20:00 1:3
Hibernians – Szachtior S. 20:00 0:1
Kukësi – Debreczyn 20:00 1:1
Vidi FC – Zeta 20:00 0:0
Mura – Maccabi Haj. 20:00 2:3
Norrköping – St. Patrick's 20:00 2:1
Shkupi – Piunik 20:30 1:2
Vitebsk – KuPS 20:30 1:1
Ballymena – Malmo 20:45 0:4
Buducnost – Narva 20:45 4:1
Domzale – Balzan Youths 20:45 1:0
Kilmarnock – Connah's Quay 20:45 0:2
Nis – Flora 20:45 2:2
Rangers – St Joseph's 20:45 6:0
Spartak T. – FK Radnik • koniec po rzutach karnych (3:2) 20:45 2:0
KR Reykjavík – Molde 21:00 0:0
Legia – College Europa 21:00 3:0
Shamrock – Brann 21:00 2:1
90+5
87
85
83
83
82
80
Bramkę z rzutu karnego zdobywa MORRIS..
79
78
74
70
65
60
50
Strzelcem bramki WIGNALL.
46
45+3
34
1