1:0
finał (1:0)
18.07.2019, 20:45 • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
NK Domzale – Balzan Youths FC
1:0
finał (1:0)
Gole: 21. Vuk
Kartki: 75. Bozovič (DML), 79. Podlogar (DML) – 33. Ljubomirac (BAL), 40. Kosorič (BAL), 73. Pisani (BAL)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
Strzały celne: 5:1. Strzały niecelne: 1:0. Rzuty rożne: 11:0. Spalone: 4:1. Foule: 12:10.
NK Domzale:
Sorčan – Čorluka, Dobrovoljc, Klemenčič, Sikosek – Kait – Podlogar, Gnezda Cerin, Ibričič (C), Mujan – Vuk
Zmiany: Mulalič – Ilič, Karič, Kolobarič, Nicholson, Repas, Rom
Trener:
Balzan Youths FC:
Naumovski – Bozovič, Loof, Kosorič, Bezzina (C) – Ljubomirac, Sljivič, Pisani – Fenech, Dimič, Effiong
Zmiany: Mintoff – Camilleri, Correa, Johnson, Machado, Majdevac, Micallef
Trener:
Sędziowie: Marcel Birsan – Radu Ghinguleac, Cristian Orbulet (vš. Rumunsko))
Widownia:
1. mecz: Balzan Youths - Domzale 3:4
Toboł – Jeunesse Esch 14:00 1:1
Kajrat – Široki 16:30 2:1
Makedonija – Alaszkert 16:30 0:3
KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0
Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0
Levadia – Stjarnan • koniec po dogrywce 18:00 3:2
RFS Riga – Olimpia Lub. 18:00 0:2
Rovaniemi – Aberdeen 18:00 1:2
Craiova – Sabail 18:00 3:2
Dinamo Miń. – Liepaja 18:30 1:2
Lewski – Rużomberok 18:30 2:0
Apollon – Żalgiris K. 19:00 4:0
Cracovia – Dunajska • koniec po dogrywce 19:00 2:2
Haugesund – Cliftonville 19:00 5:1
Milsami – FCSB 19:00 1:2
Neftchi – Speranța Nisporeni 19:00 6:0
Petrocub – Larnaka 19:00 0:1
Kutaisi – Ordabasy 19:00 0:2
FC Vaduz – Breidablik 19:00 2:1
Żalgiris – Honvéd 19:00 1:1
Zrinjski – Akademija Pandev 19:00 3:0
Hapoel BS – Laci 19:30 1:0
Progres – Cork City 19:30 1:2
Engordany – Dinamo T. 19:30 0:1
B36 – Crusaders 20:00 2:3
Hajduk – Gzira 20:00 1:3
Hibernians – Szachtior S. 20:00 0:1
Kukësi – Debreczyn 20:00 1:1
Vidi FC – Zeta 20:00 0:0
Mura – Maccabi Haj. 20:00 2:3
Norrköping – St. Patrick's 20:00 2:1
Shkupi – Piunik 20:30 1:2
Vitebsk – KuPS 20:30 1:1
Ballymena – Malmo 20:45 0:4
Buducnost – Narva 20:45 4:1
Domzale – Balzan Youths 20:45 1:0
Kilmarnock – Connah's Quay 20:45 0:2
Nis – Flora 20:45 2:2
Rangers – St Joseph's 20:45 6:0
Spartak T. – FK Radnik • koniec po rzutach karnych (3:2) 20:45 2:0
KR Reykjavík – Molde 21:00 0:0
Legia – College Europa 21:00 3:0
Shamrock – Brann 21:00 2:1
90+3
79
79
76
76. Repas (DML)
75
75
73
66
62
59
51
51. Cerin (DML)
46
46
45+3
40
33
21
21. Vuk (DML) - 1:0
21
Strzelcem bramki VUK.
1