2:1
finał (1:0)
18.07.2019, 20:00 • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
IFK Norrköping – Saint Patrick's AFC
2:1
finał (1:0)
Gole: 36. Larsson, 85. Holmberg – 72. Clifford
Kartki: 37. Lauritsen (NRR), 73. Dagerstal (NRR) – 41. Clifford (SPC), 54. Webster (SPC), 73. Kelly (SPC), 75. Toner (SPC) 90. Kelly (SPC)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
Strzały celne: 8:5. Strzały niecelne: 7:6. Rzuty rożne: 4:4. Spalone: 2:2. Foule: 17:9.
IFK Norrköping:
Pettersson – Dagerstal, Larsen, Lauritsen – Gerson, Fransson, Thorarinsson, Skrabb – Larsson, Nyman, Thern
Zmiany: Mitov Nilsson – Castegren, Binaku, Holmberg, Smith, Blomqvist, Hakšabanovič.
Trener:
Saint Patrick's AFC:
B. Clarke – Madden, Desmond, Kelly, Toner, Bermingham – Coleman, Lennon, Clifford – Drennan, Shaw
Zmiany: Murphy – Webster, D. Clarke, Markey, Forrester, McCabe, Walker
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
1. mecz: St. Patrick's - Norrköping 0:2
Toboł – Jeunesse Esch 14:00 1:1
Kajrat – Široki 16:30 2:1
Makedonija – Alaszkert 16:30 0:3
KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0
Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0
Levadia – Stjarnan • koniec po dogrywce 18:00 3:2
RFS Riga – Olimpia Lub. 18:00 0:2
Rovaniemi – Aberdeen 18:00 1:2
Craiova – Sabail 18:00 3:2
Dinamo Miń. – Liepaja 18:30 1:2
Lewski – Rużomberok 18:30 2:0
Apollon – Żalgiris K. 19:00 4:0
Cracovia – Dunajska • koniec po dogrywce 19:00 2:2
Haugesund – Cliftonville 19:00 5:1
Milsami – FCSB 19:00 1:2
Neftchi – Speranța Nisporeni 19:00 6:0
Petrocub – Larnaka 19:00 0:1
Kutaisi – Ordabasy 19:00 0:2
FC Vaduz – Breidablik 19:00 2:1
Żalgiris – Honvéd 19:00 1:1
Zrinjski – Akademija Pandev 19:00 3:0
Hapoel BS – Laci 19:30 1:0
Progres – Cork City 19:30 1:2
Engordany – Dinamo T. 19:30 0:1
B36 – Crusaders 20:00 2:3
Hajduk – Gzira 20:00 1:3
Hibernians – Szachtior S. 20:00 0:1
Kukësi – Debreczyn 20:00 1:1
Vidi FC – Zeta 20:00 0:0
Mura – Maccabi Haj. 20:00 2:3
Norrköping – St. Patrick's 20:00 2:1
Shkupi – Piunik 20:30 1:2
Vitebsk – KuPS 20:30 1:1
Ballymena – Malmo 20:45 0:4
Buducnost – Narva 20:45 4:1
Domzale – Balzan Youths 20:45 1:0
Kilmarnock – Connah's Quay 20:45 0:2
Nis – Flora 20:45 2:2
Rangers – St Joseph's 20:45 6:0
Spartak T. – FK Radnik • koniec po rzutach karnych (3:2) 20:45 2:0
KR Reykjavík – Molde 21:00 0:0
Legia – College Europa 21:00 3:0
Shamrock – Brann 21:00 2:1
90+3
90
88
85
Strzelcem bramki HOLMBERG.
75
74
Zmiana w drużynie Saint Patrick's Athletic F.C.: z boiska schodzi Lennon, na boisku pojawia się McCabe.
73
Żółtą kartkę otrzymuje Kelly (Saint Patrick's Athletic F.C.).
72
Strzelcem bramki CLIFFORD.
64
63
54
52
46
45
41
37
36
Strzelcem bramki LARSSON.
1