2:1
finał (0:0)
18.07.2019, 19:00 • Rheinpark Stadion, Vaduz • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
FC Vaduz – Breidablik UBK
2:1
finał (0:0)
Gole: 57. Coulibaly, 79. Schwizer – 90+3. Gunnlaugsson
Kartki: 64. Simani (VAD), 81. Çiçek (VAD), 84. Schwizer (VAD) – 85. Eyjólfsson (BDK)
Spudłowany karny!:
Strzały celne: 7:4. Strzały niecelne: 1:5. Rzuty rożne: 5:4. Spalone: 5:1. Foule: 16:10.
FC Vaduz:
Büchel (C) – Sülüngöz, Slimani, Schmid – Gasser (77. Göppel), Prokopič, Gajić, Antoniazzi – Schwizer, Coulibaly (80. Frick), Çiçek (85. Sele).
Zmiany: Ospelt, Chande – Sele, Frick, Saglam, Göppel.
Trener:
Breidablik UBK:
Gunnleifsson (C) – Margeirsson, Helgason, Muminović, Geirsson (80. Gudjónsson) – Lýdsson (66. Eyjólfsson), Yeoman, Sigurdason (74. Bjarnason) – Gunnlaugsson, Mikkelsen, Thordarson.
Zmiany: Ólafsson – Eyjólfsson, Einarsson, Gudjónsson, Ingvarsson, Willumsson, Bjarnason.
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
1. mecz: Breidablik - FC Vaduz 0:0
Toboł – Jeunesse Esch 14:00 1:1
Kajrat – Široki 16:30 2:1
Makedonija – Alaszkert 16:30 0:3
KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0
Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0
Levadia – Stjarnan • koniec po dogrywce 18:00 3:2
RFS Riga – Olimpia Lub. 18:00 0:2
Rovaniemi – Aberdeen 18:00 1:2
Craiova – Sabail 18:00 3:2
Dinamo Miń. – Liepaja 18:30 1:2
Lewski – Rużomberok 18:30 2:0
Apollon – Żalgiris K. 19:00 4:0
Cracovia – Dunajska • koniec po dogrywce 19:00 2:2
Haugesund – Cliftonville 19:00 5:1
Milsami – FCSB 19:00 1:2
Neftchi – Speranța Nisporeni 19:00 6:0
Petrocub – Larnaka 19:00 0:1
Kutaisi – Ordabasy 19:00 0:2
FC Vaduz – Breidablik 19:00 2:1
Żalgiris – Honvéd 19:00 1:1
Zrinjski – Akademija Pandev 19:00 3:0
Hapoel BS – Laci 19:30 1:0
Progres – Cork City 19:30 1:2
Engordany – Dinamo T. 19:30 0:1
B36 – Crusaders 20:00 2:3
Hajduk – Gzira 20:00 1:3
Hibernians – Szachtior S. 20:00 0:1
Kukësi – Debreczyn 20:00 1:1
Vidi FC – Zeta 20:00 0:0
Mura – Maccabi Haj. 20:00 2:3
Norrköping – St. Patrick's 20:00 2:1
Shkupi – Piunik 20:30 1:2
Vitebsk – KuPS 20:30 1:1
Ballymena – Malmo 20:45 0:4
Buducnost – Narva 20:45 4:1
Domzale – Balzan Youths 20:45 1:0
Kilmarnock – Connah's Quay 20:45 0:2
Nis – Flora 20:45 2:2
Rangers – St Joseph's 20:45 6:0
Spartak T. – FK Radnik • koniec po rzutach karnych (3:2) 20:45 2:0
KR Reykjavík – Molde 21:00 0:0
Legia – College Europa 21:00 3:0
Shamrock – Brann 21:00 2:1
90+4
90+3
90+3. Gunnlaugsson (BDK) - 2:1
90+3
Strzelcem bramki GUNNLAUGSSON.
85
85
84
81
80
80
79
79. Dominik Schwizer (VAD) - 2:0
79
Strzelcem bramki DOMINIK SCHWIZER.
77
74
66
64
57
Strzelcem bramki MOHAMED COULIBALY.
46
45+1
21
21. Tunahan Çiçek (VAD)
1