3:2
finał (1:0)
18.07.2019, 18:00 • Ion Oblemenco, Craiova • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
CS Universitatea Craiova – Sabail FK
3:2
finał (1:0)
Gole: 28. Cicâldău, 54. Vătăjelu, 90. Fortes – 67. Ramazanov, 69. Duventru
Kartki: 79. Junuszadä (SBA), 85. Ramazanov (SBA)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
Strzały celne: 8:3. Strzały niecelne: 7:4. Rzuty rożne: 5:3. Spalone: 1:4. Foule: 14:10.
CS Universitatea Craiova:
Pigliacelli – Martic, Kelić (76. Gardoş), Ferreira, Bancu (C) – Qaka (70. Constantin), Mateiu, Cicaldau (57. Ivanov) – Bărbuţ, Fortes, Vătăjelu.
Zmiany: Popescu – Briceag, Borţa, Roman, Ivanov, Constantin, Gardoş
Trener:
Sabail FK:
Božinovski – U. Abbasov, Junuszadä, Erico, Rahimov – Cociuc, Amirgulijev (C), Bajbalajev – Hamdi (58. Muradbajli), Mira. Abbasov (58. Duventru), Ramazanov
Zmiany: Ahdamov – Manafov, Jagublu, Essien, Muradbajli, Mirs. Abbasov, Duventru
Trener:
Sędziowie: Jónasson – Gudmundsson, Valdimarsson (vš. ISL)
Widownia:
1. mecz: Sabail - Craiova 2:3
Toboł – Jeunesse Esch 14:00 1:1
Kajrat – Široki 16:30 2:1
Makedonija – Alaszkert 16:30 0:3
KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0
Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0
Levadia – Stjarnan • koniec po dogrywce 18:00 3:2
RFS Riga – Olimpia Lub. 18:00 0:2
Rovaniemi – Aberdeen 18:00 1:2
Craiova – Sabail 18:00 3:2
Dinamo Miń. – Liepaja 18:30 1:2
Lewski – Rużomberok 18:30 2:0
Apollon – Żalgiris K. 19:00 4:0
Cracovia – Dunajska • koniec po dogrywce 19:00 2:2
Haugesund – Cliftonville 19:00 5:1
Milsami – FCSB 19:00 1:2
Neftchi – Speranța Nisporeni 19:00 6:0
Petrocub – Larnaka 19:00 0:1
Kutaisi – Ordabasy 19:00 0:2
FC Vaduz – Breidablik 19:00 2:1
Żalgiris – Honvéd 19:00 1:1
Zrinjski – Akademija Pandev 19:00 3:0
Hapoel BS – Laci 19:30 1:0
Progres – Cork City 19:30 1:2
Engordany – Dinamo T. 19:30 0:1
B36 – Crusaders 20:00 2:3
Hajduk – Gzira 20:00 1:3
Hibernians – Szachtior S. 20:00 0:1
Kukësi – Debreczyn 20:00 1:1
Vidi FC – Zeta 20:00 0:0
Mura – Maccabi Haj. 20:00 2:3
Norrköping – St. Patrick's 20:00 2:1
Shkupi – Piunik 20:30 1:2
Vitebsk – KuPS 20:30 1:1
Ballymena – Malmo 20:45 0:4
Buducnost – Narva 20:45 4:1
Domzale – Balzan Youths 20:45 1:0
Kilmarnock – Connah's Quay 20:45 0:2
Nis – Flora 20:45 2:2
Rangers – St Joseph's 20:45 6:0
Spartak T. – FK Radnik • koniec po rzutach karnych (3:2) 20:45 2:0
KR Reykjavík – Molde 21:00 0:0
Legia – College Europa 21:00 3:0
Shamrock – Brann 21:00 2:1
90+5
90
90. Fortes (CRI) - 3:2
90
86
85
81
81. Pagliacelli (CRI)
79
76
70
69
69. Duventru (SBA) - 2:2
69
67
67. Ramazanov (SBA) - 2:1
67
58
58
57
54
54. Vătăjelu (CRI) - 2:0
54
46
45+1