4:0
finał (2:0)
18.07.2019, 19:00 • GSP Stadium (Nikósie) • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Apollon Limassol – Żalgiris Kowno
4:0
finał (2:0)
Gole: 5. Zelaya, 43. Zelaya (kar.), 60. Zelaya, 83. Szalai
Kartki: 58. Rudinilson (ŽKA), 63. Figueiredo (ŽKA)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 59 % : 41 %.
Strzały celne: 6:2. Strzały niecelne: 9:4. Rzuty rożne: 6:1. Spalone: 3:0. Foule: 8:9.
Apollon Limassol:
Mall – Vasiliou, Szalai, Ouedraogo, Pedro – Sachetti, Markovič – Pittas, Aguirre, Pereyra – Zelaya.
Zmiany: Volotinen – Gakpe, Gianniotas, Kyriakou, Papoulis, Sardinero, Yuste.
Trener:
Żalgiris Kowno:
Mikelionis – Dapkus, Klimavicius, Rudinilson – Sirvys, Galkevicius, Pilibaitis, Silkatis, Bushman – Krusnauskas, Brandao Figueiredo.
Zmiany: Matuzas – Anisas, Kloniunas, Otele, Romanovskij, Sadauskas, Sesplaukis.
Trener:
Sędziowie: Moskalev V.
Widownia:
1. mecz: Żalgiris K. - Apollon 0:2
Toboł – Jeunesse Esch 14:00 1:1
Kajrat – Široki 16:30 2:1
Makedonija – Alaszkert 16:30 0:3
KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0
Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0
Levadia – Stjarnan • koniec po dogrywce 18:00 3:2
RFS Riga – Olimpia Lub. 18:00 0:2
Rovaniemi – Aberdeen 18:00 1:2
Craiova – Sabail 18:00 3:2
Dinamo Miń. – Liepaja 18:30 1:2
Lewski – Rużomberok 18:30 2:0
Apollon – Żalgiris K. 19:00 4:0
Cracovia – Dunajska • koniec po dogrywce 19:00 2:2
Haugesund – Cliftonville 19:00 5:1
Milsami – FCSB 19:00 1:2
Neftchi – Speranța Nisporeni 19:00 6:0
Petrocub – Larnaka 19:00 0:1
Kutaisi – Ordabasy 19:00 0:2
FC Vaduz – Breidablik 19:00 2:1
Żalgiris – Honvéd 19:00 1:1
Zrinjski – Akademija Pandev 19:00 3:0
Hapoel BS – Laci 19:30 1:0
Progres – Cork City 19:30 1:2
Engordany – Dinamo T. 19:30 0:1
B36 – Crusaders 20:00 2:3
Hajduk – Gzira 20:00 1:3
Hibernians – Szachtior S. 20:00 0:1
Kukësi – Debreczyn 20:00 1:1
Vidi FC – Zeta 20:00 0:0
Mura – Maccabi Haj. 20:00 2:3
Norrköping – St. Patrick's 20:00 2:1
Shkupi – Piunik 20:30 1:2
Vitebsk – KuPS 20:30 1:1
Ballymena – Malmo 20:45 0:4
Buducnost – Narva 20:45 4:1
Domzale – Balzan Youths 20:45 1:0
Kilmarnock – Connah's Quay 20:45 0:2
Nis – Flora 20:45 2:2
Rangers – St Joseph's 20:45 6:0
Spartak T. – FK Radnik • koniec po rzutach karnych (3:2) 20:45 2:0
KR Reykjavík – Molde 21:00 0:0
Legia – College Europa 21:00 3:0
Shamrock – Brann 21:00 2:1
90+2
83
83. Szalai (APN) - 4:0
83
Strzelcem bramki SZALAI.
70
Zmiana w drużynie FK Kauno Žalgiris: z boiska schodzi Krusnauskas, na boisku pojawia się Anisas.
63
61
60
60. Zelaya (APN) - 3:0
60
Strzelcem bramki ZELAYA.
58
58
58.
57
Zmiana w drużynie Apollon Limassol: z boiska schodzi Aguirre, na boisku pojawia się Gianniotas.
46
46
45
44
44. Zelaya (APN) - 2:0
43
Bramkę z rzutu karnego zdobywa ZELAYA..
5
Strzelcem bramki ZELAYA.
1