1:2
finał (1:1)
18.07.2019, 18:00 • Keskuskentta (Rovaniemi) • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Rovaniemen Palloseura – Aberdeen F.C.
1:2
finał (1:1)
Gole: 2. Kada – 27. Cosgrove (kar.), 90+4. Ferguson
Kartki: 30. Kokko (RPS) – 75. Campbell (ABE), 88. Logan (ABE)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 43 % : 57 %.
Strzały celne: 2:6. Strzały niecelne: 4:7. Rzuty rożne: 1:9. Spalone: 5:4. Foule: 13:12.
Rovaniemen Palloseura:
Reguero (C) – Hyvärinen, Katz, Sissoko, Taiwo – Sihvonen, Muinonen (81. Jäntti) – Kada, Lingman, Agnaldo (68. Rahimi) – Kokko (66. Jokelainen)
Zmiany: Šiškovski – Jäntti, Ölander, Rahimi, Llamas Pardo, Tamminen, Jokelainen
Trener:
Aberdeen F.C.:
Lewis (C) – Logan, Taylor, McKenna, Considine – Hedges, Campbell, Ferguson – Gallagher, Cosgrove (66. Main), McGinn (87. Wright)
Zmiany: Černý – Main, May, McLennan, Virtanen, Wilson, Wright
Trener:
Sędziowie: Öztürk – Uyarcan, Bilir (všichni Turecko)
Widownia:
1. mecz: Aberdeen - Rovaniemi 2:1
Toboł – Jeunesse Esch 14:00 1:1
Kajrat – Široki 16:30 2:1
Makedonija – Alaszkert 16:30 0:3
KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0
Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0
Levadia – Stjarnan • koniec po dogrywce 18:00 3:2
RFS Riga – Olimpia Lub. 18:00 0:2
Rovaniemi – Aberdeen 18:00 1:2
Craiova – Sabail 18:00 3:2
Dinamo Miń. – Liepaja 18:30 1:2
Lewski – Rużomberok 18:30 2:0
Apollon – Żalgiris K. 19:00 4:0
Cracovia – Dunajska • koniec po dogrywce 19:00 2:2
Haugesund – Cliftonville 19:00 5:1
Milsami – FCSB 19:00 1:2
Neftchi – Speranța Nisporeni 19:00 6:0
Petrocub – Larnaka 19:00 0:1
Kutaisi – Ordabasy 19:00 0:2
FC Vaduz – Breidablik 19:00 2:1
Żalgiris – Honvéd 19:00 1:1
Zrinjski – Akademija Pandev 19:00 3:0
Hapoel BS – Laci 19:30 1:0
Progres – Cork City 19:30 1:2
Engordany – Dinamo T. 19:30 0:1
B36 – Crusaders 20:00 2:3
Hajduk – Gzira 20:00 1:3
Hibernians – Szachtior S. 20:00 0:1
Kukësi – Debreczyn 20:00 1:1
Vidi FC – Zeta 20:00 0:0
Mura – Maccabi Haj. 20:00 2:3
Norrköping – St. Patrick's 20:00 2:1
Shkupi – Piunik 20:30 1:2
Vitebsk – KuPS 20:30 1:1
Ballymena – Malmo 20:45 0:4
Buducnost – Narva 20:45 4:1
Domzale – Balzan Youths 20:45 1:0
Kilmarnock – Connah's Quay 20:45 0:2
Nis – Flora 20:45 2:2
Rangers – St Joseph's 20:45 6:0
Spartak T. – FK Radnik • koniec po rzutach karnych (3:2) 20:45 2:0
KR Reykjavík – Molde 21:00 0:0
Legia – College Europa 21:00 3:0
Shamrock – Brann 21:00 2:1
90+4
90+4
90+4. Lewis Ferguson (ABE) - 1:2
90+4
Strzelcem bramki LEWIS FERGUSON.
88
87
81
75
68
66
66
46
45+1
30
27
27. Sam Cosgrove (ABE) - 1:1
27
Bramkę z rzutu karnego zdobywa SAM COSGROVE..
2
2. Tarik Kada (RPS) - 1:0
2
Strzelcem bramki TARIK KADA.
1