0:2
finał (0:1)
18.07.2019, 18:00 • Daugavas stadions (Riga) • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
RFS Riga – NK Olimpija Lublana
0:2
finał (0:1)
Gole: 45+1. Cekici, 90+2. Menalo
Kartki: 36. Vukmanič (RFS), 75. Simkovic (RFS), 82. Ikstenš (RFS), 89. Savalnieks (RFS), 90+6. Girdvainis (RFS) – 44. Menalo (OLL)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 46 % : 54 %.
Strzały celne: 0:3. Strzały niecelne: 4:4. Rzuty rożne: 6:3. Spalone: 7:0. Foule: 13:13.
RFS Riga:
Ikstenš (K) – Savalnieks, Jagodinskis, Girdvainis, Sorokinš – Vukmanič (73. Ciganiks), Blagojevič, Seto, Kouadio (63.Kaluderovič) – Lemajič, Simkovic (88. Sinelnikovs)
Zmiany: Grigorjevs – Bulvits, Ciganiks, Fertovs, Kaluderovič, Malec, Sinelnikovs
Trener:
NK Olimpija Lublana:
Vidmar (K) – Boakye, Bagnack, Maksimenko, Jurčevič – Brkič(74. Putinčanin) , Tomič (90+5 Valenčič) , Cekici – Suljič (67. Savic) , Menalo – Vukušič
Zmiany: Orbanič – Kadrič, Kidrič, Putinčanin, Savic, Sme, Valenčič
Trener:
Sędziowie: Kjaesgaard P. (Den)
Widownia:
1. mecz: Olimpija - RFS Riga 2:3
Toboł – Jeunesse Esch 14:00 1:1
Kajrat – Široki 16:30 2:1
Makedonija – Alaszkert 16:30 0:3
KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0
Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0
Levadia – Stjarnan • koniec po dogrywce 18:00 3:2
RFS Riga – Olimpia Lub. 18:00 0:2
Rovaniemi – Aberdeen 18:00 1:2
Craiova – Sabail 18:00 3:2
Dinamo Miń. – Liepaja 18:30 1:2
Lewski – Rużomberok 18:30 2:0
Apollon – Żalgiris K. 19:00 4:0
Cracovia – Dunajska • koniec po dogrywce 19:00 2:2
Haugesund – Cliftonville 19:00 5:1
Milsami – FCSB 19:00 1:2
Neftchi – Speranța Nisporeni 19:00 6:0
Petrocub – Larnaka 19:00 0:1
Kutaisi – Ordabasy 19:00 0:2
FC Vaduz – Breidablik 19:00 2:1
Żalgiris – Honvéd 19:00 1:1
Zrinjski – Akademija Pandev 19:00 3:0
Hapoel BS – Laci 19:30 1:0
Progres – Cork City 19:30 1:2
Engordany – Dinamo T. 19:30 0:1
B36 – Crusaders 20:00 2:3
Hajduk – Gzira 20:00 1:3
Hibernians – Szachtior S. 20:00 0:1
Kukësi – Debreczyn 20:00 1:1
Vidi FC – Zeta 20:00 0:0
Mura – Maccabi Haj. 20:00 2:3
Norrköping – St. Patrick's 20:00 2:1
Shkupi – Piunik 20:30 1:2
Vitebsk – KuPS 20:30 1:1
Ballymena – Malmo 20:45 0:4
Buducnost – Narva 20:45 4:1
Domzale – Balzan Youths 20:45 1:0
Kilmarnock – Connah's Quay 20:45 0:2
Nis – Flora 20:45 2:2
Rangers – St Joseph's 20:45 6:0
Spartak T. – FK Radnik • koniec po rzutach karnych (3:2) 20:45 2:0
KR Reykjavík – Molde 21:00 0:0
Legia – College Europa 21:00 3:0
Shamrock – Brann 21:00 2:1
90+8
90+6
90+5
90+2
90+2. Menalo (OLL) - 0:2
90+2
Strzelcem bramki MENALO.
89
87
82
75
74
73
67
63
56
56. Blagojevič (RFS)
46
45+1
45+1
45+1. Cekici (OLL) - 0:1
45+1
Strzelcem bramki CEKICI.
44
36