0:3
finał (0:1)
18.07.2019, 16:30 • Tréninkové centrum Petara Miloševského, Skopje, Makedonie • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
FK Makedonija Gjorce Petrov – Alaszkert Erywań
0:3
finał (0:1)
Gole: 21. Nenadović, 68. Thiago Galvão, 74. Voskanjan
Kartki: 75. Demir (FKM)
Spudłowany karny!:
Strzały celne: 5:6. Strzały niecelne: 5:3. Rzuty rożne: 2:9. Spalone: 2:0. Foule: 5:12.
FK Makedonija Gjorce Petrov:
Jovanovski – Pecov, Ličina, Bianor, Fernando Augusto (51. Adem) – Filipovski (66. Miševskij), Robson – Padu (46. Demir), B. Božinovski (C), Tanturovski – Jašarovski
Zmiany: Dimovski – Jemini, Adem, Trajkoski, Voša, Miševskij, Demir
Trener:
Alaszkert Erywań:
Čančarević – Mkojan, Išchanjan, Voskanjan, Daghbašjan – Hajrapetjan, Sekulić (77. Šahinjan), A. Grigorjan (C) (61. Thiago Galvão) – Tiago Cametá, Tankov (72. Avagimjan), Nenadović
Zmiany: Avagjan – Marmentini, Poghosjan, Avagimjan, Stojković, Thiago Galvão, Šahinjan
Trener:
Sędziowie: Pires Martins – Da Costa, Santos (vš. LUC)
Widownia:
1. mecz: Alaszkert - Makedonija 3:1
Toboł – Jeunesse Esch 14:00 1:1
Kajrat – Široki 16:30 2:1
Makedonija – Alaszkert 16:30 0:3
KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0
Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0
Levadia – Stjarnan • koniec po dogrywce 18:00 3:2
RFS Riga – Olimpia Lub. 18:00 0:2
Rovaniemi – Aberdeen 18:00 1:2
Craiova – Sabail 18:00 3:2
Dinamo Miń. – Liepaja 18:30 1:2
Lewski – Rużomberok 18:30 2:0
Apollon – Żalgiris K. 19:00 4:0
Cracovia – Dunajska • koniec po dogrywce 19:00 2:2
Haugesund – Cliftonville 19:00 5:1
Milsami – FCSB 19:00 1:2
Neftchi – Speranța Nisporeni 19:00 6:0
Petrocub – Larnaka 19:00 0:1
Kutaisi – Ordabasy 19:00 0:2
FC Vaduz – Breidablik 19:00 2:1
Żalgiris – Honvéd 19:00 1:1
Zrinjski – Akademija Pandev 19:00 3:0
Hapoel BS – Laci 19:30 1:0
Progres – Cork City 19:30 1:2
Engordany – Dinamo T. 19:30 0:1
B36 – Crusaders 20:00 2:3
Hajduk – Gzira 20:00 1:3
Hibernians – Szachtior S. 20:00 0:1
Kukësi – Debreczyn 20:00 1:1
Vidi FC – Zeta 20:00 0:0
Mura – Maccabi Haj. 20:00 2:3
Norrköping – St. Patrick's 20:00 2:1
Shkupi – Piunik 20:30 1:2
Vitebsk – KuPS 20:30 1:1
Ballymena – Malmo 20:45 0:4
Buducnost – Narva 20:45 4:1
Domzale – Balzan Youths 20:45 1:0
Kilmarnock – Connah's Quay 20:45 0:2
Nis – Flora 20:45 2:2
Rangers – St Joseph's 20:45 6:0
Spartak T. – FK Radnik • koniec po rzutach karnych (3:2) 20:45 2:0
KR Reykjavík – Molde 21:00 0:0
Legia – College Europa 21:00 3:0
Shamrock – Brann 21:00 2:1
90+1
79
79. Robson (FKM)
77
75
74
74. Taron Voskanjan (ALS) - 0:3
74
Strzelcem bramki TARON VOSKANJAN.
72
68
68. Thiago Galvão (ALS) - 0:2
68
Strzelcem bramki THIAGO GALVÃO.
66
61
51
46
46
45
21
21. Uroš Nenadović (ALS) - 0:1
21
Strzelcem bramki UROŠ NENADOVIĆ.
11
11. Sekulić (ALS)
1