Fortuna 1 Liga

Wigry Suwałki – MKS Bytovia Bytów

4:2

finał (1:0)

13.04.2019, 16:00 • Stadion Miejski, Suwałki • 28. kolejka • Info o zminach stanu (Jarek)

Grad goli w Suwałkach! Wigry zwyciężają z Bytovią 4:2 i inkasują komplet punktów. Dziękuję za uwagę! (17:57:26)

90+5

90+4

Gol dla Wigier!
W samej końcówce ustalają wynik spotkania gospodarze! Strzelcem bramki BARTCZAK.

72

Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Huertas, na boisku pojawia się Pawłowski.

69

Gol dla Bytovii!
Kontaktowy gol przyjezdnych! Bramkę z rzutu karnego strzela BURKHARDT!

65

Częściowo odrabiają straty przyjezdni! Strzelcem bramki Hebel.

63

Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Duda, na boisku pojawia się B. Wolski.

60

Kolejne trafienie dorzucają gospodarze! Strzelcem bramki Huertas.

57

Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Kuzdra, na boisku pojawia się Hiszpański.

55

Gospodarze podwyższają prowadzenie! Strzelcem bramki Karbowy.

46

Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Najemski, na boisku pojawia się Sabiłło.

46

Do przerwy Wigry prowadzą z Bytovią 1:0. Wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45

25

Dwadzieścia pięć minut gry w Suwałkach za nami. Póki co gospodarze prowadzą 1:0 po szybko strzelonej bramce.

11

Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Bardanca, na boisku pojawia się Wilczyński.

6

Gospodarze bardzo szybko obejmują prowadzenie! Strzelcem bramki MACKIEWICZ.

1

4:2

finał (1:0)

Gole: 6. Mackiewicz, 55. Karbowy, 60. Huertas, 90+4. Bartczak – 65. ., 69. Burkhardt (kar.)