2:2

finał (0:2)

21.04.2018, 18:00 • Hala Miłocin, Rzeszów • 22. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:19:34)
Żadna drużyna nie może się cieszyć ze zwycięstwa na koniec sezonu. Odra Opole długo prowadziła. Konsekwentną i bardziej dojrzałą grę w pierwszej połowie udokumentowała dwoma golami. Heiro miało plan. Oszczędziło trochę energii, a po przerwie ruszyło do agresywnego odbioru. W przedostatniej minucie gospodarze dopięli swego i ustalili wynik na 2:2.

40:00

39:30

Żółtą kartkę otrzymuje Groszak (Odra Opole).

38:50

Gol dla Heiro!

Radość na trybunach, ponieważ Heiro dopięło swego w przedostatniej minucie spotkania. Mocne uderzenie, wyrównanie i Odra Opole musi zapomnieć o swojej zaliczce wypracowanej przed przerwą!

38:20

Odrobina zapasów w Rzeszowie. Bramkarz Heiro niby miał piłkę w dłoniach, a jednak przeciwnik miał inne zdanie i próbował ją wykopać będąc w parterze.

36:30

Centymetry dzieliły rzeszowian od wyrównania! Bramkarz Odry Opole nie dosięgnął piłki, a ta sunąca po parkiecie zatrzymała się dopiero na słupku.

36:02

Krótki drybling na połowie zespołu z Podkarpacia nie pozwolił wypracować na tyle dużo miejsca, żeby oddać soczyste uderzenie.

35:40

Bramkarz nadal na posterunku, a Heiro stara się rozmontować defensywę przyjezdnych w identycznej sile liczebnej.

35:00

Jeszcze jedna przerwa na żądanie. Na szczęście dla widowiska już ostatnia. Być może Heiro przygotuje już wariant z wycofanym bramkarzem.

34:05

Heiro dostało ostrzeżenie i stara się zaatakować. Niezależnie od błędów w ofensywie Odry Opole to nadal przyjezdni są bliżej zwycięstwa na zakończenie sezonu.

32:30

Doskonała sytuacja podbramkowa Odry Opole i drugie w tym pojedynku spektakularne pudło gości z metra do pustej bramki. Ciekawe, czy gospodarze wymierzą przeciwnikowi karę za nieskuteczność.

31:25

Odra Opole w ataku pozycyjnym, ale wygląda on zdecydowanie gorzej niż w pierwszej połowie. To przede wszystkim konsekwencja bardziej agresywnych prób odbioru Heiro Rzeszów.

30:05

Rozświetliła się hala. Do zmroku pozostało jeszcze trochę czasu, ale dużymi krokami nadchodzi wieczorna szarówka na Podkarpaciu.

28:55

Przerwa na żądanie szkoleniowca, czyli minuta na złapanie oddechu dla zawodników.

28:05

Wysoki pressing rzeszowian. Tak jak wspominaliśmy w pierwszej połowie raczej nie stosowali takich prób odebrania piłki na połowie przeciwnika.

27:15

W drugiej połowie gra jest mniej płynna, ponieważ w działaniach drużyn z Rzeszowa oraz Opola pojawiła się nerwowość. Trudno się dziwić, ponieważ rezultat jest aktualnie na styku.

25:30

Zaostrzyła się gra w Rzeszowie. Coraz więcej spięć na pograniczu faulu i takich poza przepisami piłkarskimi.

24:20

Akcja po przeciwnej stronie boiska, czyli Odra zaczyna ponownie odpowiadać uskrzydlonemu pobytem w szatni przeciwnikowi.