16:1

finał (7:1)

21.04.2018, 18:00 • Hala Sportowa, Ruda Śląska. • 22. kolejka • Dawid Czempisz

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do naszych relacji! (19:35:56)
To już koniec tej bardzo jednostronnej rywalizacji. Gwiazda Ruda Śląska finalnie pokonuje aż 16:1 FC Remedium Hybryd Novitech Pyskowice. W Jelczu-Laskowicach wysoko prowadzą tamtejsze Orły, więc wszystko wskazuje na to, że Gwiazda zagra w barażach o Futsal Ekstraklasę. Goście z kolei spadają do niższej klasy rozgrywkowej. Podopieczni Krzysztofa Nosa pokazali jednak niejednokrotnie, że są w stanie walczyć z każdym, a przez problemy kadrowe nie zdołali utrzymać się w I Lidze.

39:52

Jakub Biskup jeszcze w ostatniej minucie wybronił sytuację sam na sam!

39:07

To już ostatnie fragmenty tej rywalizacji. Swoją ofensywną akcję konstruują rudzianie.

38:45

Gol dla Gwiazdy!
Strzelcem bramki MROWIEC.

Bardzo dobrze zachował się w tej sytuacji Mateusz Mrowiec. Obrócił się on z rywalem na plecach i mimo faulu zdołał skierować płaskim strzałem piłkę do siatki!

38:00

Do końca spotkania pozostały już tylko dwie minuty. Ładny strzał z dystansu wybronił odpowiednio Grzywacz.

37:21

Strzelcem bramki PIASECKI. Asysta Brysz.

Najpierw Michał Dubiel przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem, ale później najlepiej w sytuacji odnalazł się Brysz. Zagrał przytomnie do nieobstawionego Ariela Piaseckiego, który już tylko dopełnił formalności.

37:00

Michał Dubiel po indywidualnym rajdzie uderzał z ostrego kąta, a futbolówka zatrzymała się na poprzeczce!

36:29

Jakub Biskup zdołał w tej sytuacji odpowiednio interweniować i uprzedził w ostatniej chwili rozpędzonego rywala.

36:10

Timeout dla gospodarzy.

35:24

Michał Dubiel łatwo wypracował sobie pozycję strzelecką, ale z jego płaskim uderzeniem poradził sobie bramkarz.

34:44

Strzelcem bramki BRYSZ. Asysta Dubiel.

Po kombinacyjnej wymianie podań Michał Dubiel dograł futbolówkę do Marcina Brysza, a ten strzałem z woleja wpakował ją do siatki!

34:00

Do końca meczu pozostało już tylko sześć minut. Ariel Piasecki ładnie dogrywał do partnera w pole karne, ale ten drugi nie wykończył akcji.

33:40

Gospodarze bardzo dobrze kontrolują sytuację w środku pola i nadal stwarzają sobie sytuacje strzeleckie.

32:51

Do przedłużonego rzutu karnego podchodzi Adam Mierzowski i przymierzył obok bramki Jakuba Biskupa!

32:00

Pięć przewinień mają już na koncie zawodnicy miejscowego zespołu. Każde kolejne będzie skutkować przedłużonym rzutem karnym.

31:38

Sytuacja w przewinieniach akumulowanych na chwilę obecną przedstawia się 3:2.

31:04

Goście wymieniają podania na własnej połowie boiska. Wypuścili na idealną pozycję Michaliego, ale ten wyraźnie chybił.

16:1

finał (7:1)

Gole: 5. Hyży, 5. Hiszpański, 9. Siadul, 10. Jagodziński, 13. Jagodziński (Mrowiec), 16. Mrowiec, 19. Naleśnik, 21. Piasecki (Brysz), 23. Barteczka, 23. Brysz (Dubiel), 24. Małek, 24. Widuch, 24. Mrowiec, 35. Brysz (Dubiel), 38. Piasecki (Brysz), 39. Mrowiec – 19. Gładkowski

Kartki:   29. Brysz (RDS) – 10. Mierzowski (PYS)

Gwiazda Ruda Śląska: Barteczka (Biskup) – Brysz, Piasecki, Dubiel, Siadul – Widuch, Naleśnik, Hyży, Mrowiec, Hiszpański, Małek, Jagodziński, Dynek.

FC Remedium Hybryd Pyskowice: Grzywacz (Steindor) – Wołongiewicz, Michali, Gładkowski, Pazdej – Pasternak, Mierzowski.

Główny: Grzegorz Wiercioch (Knurów)
Drugi: Katarzyna Netkowska (Piekary Śląskie)
Czasowy: Dawid Cieślok (Ruda Śląska)