4. Dawid Lampart 9+2 (3,2,2*,2*,0)
5. Andreas Jonsson 11+2 (2,2*,w,2*,3,2)
6. Wiktor Lampart 12 (w,3,3,3,3)
7. Oskar Bober 5+1 (3,1*,1)
Lublinianie potwierdzili, że w tym sezonie będą faworytem do awansu. Gospodarze przegrali natomiast mecz u siebie i będzie im bardzo ciężko o punkty w dwumeczu z Lublinem.
W zespole gospodarzy zawiodła dwójka Polaków. Oskar Fajfer i Michał Szczepaniak łącznie zdobyli tylko 6 punktów. To zaważyło na porażce.
Po niezwykle wyrównanym meczu goście pokonują gospodarzy 47:43. Speed Car Motor Lublin do wygranej poprowadził tercet: Dawid Lampart, Andreas Jonsson i Wiktor Lampart.

Bieg 15
Dawid Lampart 0
Mikkel Bech 3
Andreas Jonsson 2
Mikkel Michelsen 1

Walka w tym biegu. Bech dobrze zaatakował na pierwszym okrążeniu i wyszedł na prowadzenie. Michelsen próbował atakować Jonssona, ale potem skupił się na obronie jednego oczka.

Daniel Jeleniewski 2

Dominik Kossakowski za Oskara Fajfera. Wiktor Lampart za Roberta Lamberta.

Taktyczne manewry lepsze dla gości, którzy tą wygraną przypieczętowali zwycięstwo w całym meczu! Powtórzył się scenariusz z poprzednich biegów – goście wygrali start i pomknęli po wygraną.

Oskar Fajfer 0

Cóż za powrót gości! Już od startu para Speed Car Motoru Lublin prowadziła, za nimi Bech atakował, ale nic z tego nie wychodziło.

Wynik meczu: 38:40

12

Bieg 12
Marcin Turowski 0
Michał Szczepaniak 1

Jonsson za Lamberta jako rezerwa taktyczna.

Dobry start gości. Potem Jonsson skutecznie bronił się przed Szczepaniakiem.

Mikkel Michelsen 2

Dobry start gości, ale pojechali na pierwszym łuku za szeroko i zostali wyprzedzeni przez dwójkę rywali.

Andreas Jonsson w

Jonsson atakował po dużej, ale stracił kontrolę nad motocyklem i uderzył w bandę. Bieg przerwany. Szwed wykluczony z powtórki.

Gospodarze wyszli dobrze spod taśmy i pewnie wygrali. Zdunek Wybrzeże Gdańsk ponownie na prowadzeniu.

Wynik meczu: 31:29

9

Bieg 9
Patrick Hougaard 1

Wiktor Lampart w miejsce Daniela Jeleniewskiego.

Natychmiastowa odpowiedź gości! Dawid i Wiktor Lampart dobrze wyszli spod taśmy i od razu nie pozostawili złudzeń rywalom.

Wynik meczu: 26:28

8

Bieg 8
Sam Masters 1
Robert Lambert 0
Dominik Kossakowski 3

Świetny wyścig Michelsena! Duńczyk w ciągu jednego okrążenia przedarł się z ostatniej na drugą pozycję! Kossakowski dobrze wystartował, wysforował się na czoło stawki i odniósł przekonuącą wygraną.

Wynik meczu: 25:23

7

Bieg 7
Oskar Fajfer 1
Patrick Hougaard d

Defekt na prowadzeniu zanotował Patrick Hougaard. Fajfer dwoił się i troił za Jonssonem, jednak Szwed dobrze się bronił.

Wynik meczu: 20:22

6

Bieg 6
Mikkel Michelsen 3

Lampart przez jedno okrążenie atakował Michelsena, ale bez skutku.

Michał Szczepaniak u

Na ostatnim łuku upadł Michał Szczepaniak. Sędzia uznał, że nie było kontaktu między nim, a Mastersem i wyniki zostały zaliczone.

Wynik meczu: 16:14

4

Bieg 4

Michelsen dobrze rozegrał pierwszy łuk, wyjechał przed Jonssona i uciekał do przodu. Z tyłu bez większej walki.

Wynik meczu: 13:11

3

Bieg 3
Daniel Jeleniewski 0
Dawid Lampart 3
Mikkel Bech 2

Bieg przerwany. Uślizg na pierwszym łuku po starcie zanotowali Michał Szczepaniak i Dawid Lampart. Powtórka w pełnej obsadzie.

Dobra walka Lamparta z Bechem. Duńczyk na moment wskoczył przed Polaka, ale reprezentant gości szybko odbił prowadzenie, którego nie oddał do końca wyścigu.

Marcin Turowski 1

Bieg przerwany, nierówny start. Lampart z ostrzeżeniem.
Powtórka też została przerwana. Ponownie ruszał się Lampart, za co został wykluczony.