Orlen Superliga mężczyzn

Arka Gdynia – Zepter KPR Legionowo

31:34

finał (15:16)

18.10.2017, 19:00 • Hala GCS, Gdynia. • 8. kolejka • Kamil Kazmierczak (@kkazmierczak15)

To już wszystko z Gdyni. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na inne relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu! (20:29:33)
Goście wygrywają w dzisiejszym spotkaniu w Gdyni i inkasują aż cztery punkty! Mimo kilkubramkowej straty po pierwszych minutach meczu potrafili dogonić rywali, a następnie ich wyprzedzić!

Koniec meczu. (31:34)

60

Na pół minuty przed końcem goście trafiają i zapewniają sobie zwycięstwo! (31:34)

60

Timeout dla gości. (31:33)

59

Gawęcki z bramką! Nieco ponad minuta do końca! (31:33)

59

Wychodzący z kontrą Kyrylenko faulowany, ale trafia! Zawodnik gości z karą dwóch minut! (31:32)

58

Obroniony rzut Kamyszka, goście co raz bliżej czterech punktów! (30:32)

58

Trafia jeden z gości. Legionowo ponownie na dwubramkowym prowadzeniu! (30:32)

57

Lisiewicz pewnie z siedmiu metrów. (30:31)

56

Marszałek faulowany i mamy rzut karny dla gospodarzy! (29:31)

56

Rychlewski z karą dwóch minut. (29:31)

55

Błąd gości w ataku. (29:31)

55

Momentalna odpowiedź gospodarzy. (29:31)

54

Teraz Grabowski trafia z prawej flanki. (28:31)

54

Rychlewski schodził ze skrzydła i trafił do siatki! (28:30)

53

Timeout dla gospodarzy. (27:30)

53

Adamski przechwycił w obronie, wyszedł z indywidualną kontrą i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza! (27:30)

31:34

Arka Gdynia: Michalczuk, Zimakowski, Głębocki – Lisiewicz, Ćwikliński, Oliferchuk, Kamyszek, K. Pedryc, Kyrylenko, Jamioł, Brukwicki, Rychlewski, P. Pedryc, Kravchenko, Dworaszek, Marszałek.

Zepter KPR Legionowo: Krekora, Kujawa, Wyrozębski – Adamski, Grabowski, Jędrzejewski, Prątnicki, Suliński, Miecznikowski, Ignasiak, Brinovec, Gawęcki, Niedziółka, Ciok, Rutkowski.