2. Liga

Gryf Wejherowo – Legionovia Legionowo

1:1

finał (0:1)

18.10.2017, 15:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 12. kolejka • Bartłomiej Karasz

Mecz kończy się remisem po jeden. Gryf po przerwie przegrywał ale w drugiej połowie był lepszym zespołem. Długo nie mógł zdobyć bramki aż w końcu w doliczonym czasie gry Trąbka kapitalnym uderzeniem ustalił wynik tego meczu. Jest to pierwszy remis gości w meczach wyjazdowych w tym sezonie. Gryf nadal pozostaje bez zwycięstwa na własnym terenie. Kolejna okazja na przełamanie już w najbliższą sobotę. Dziękuje za wspólnie spędzony czas i zapraszam na nasze kolejne relację. (16:55:56)

90+5

90+4

Gol dla Gryfa!
Z rożnego dośrodkował Kołc piłka wybita na przed pole trafia do MICHAŁĄ TRĄBKI a ten kapitalnie w samo okienko bramki Puska posyła futbolówkę !! Kapitalne uderzenie

90+3

Chyba przekombinowali teraz zawodnicy gospodarzy w tej akcji, Do spółki obrońcy z bramkarzem przerwali tą akcję.

90+2

Jeszcze wierzy Gryf w choćby remis, stara się przygotować tą ostatnią akcję-decydującą.

90+1

Pusek daleko wyszedł z bramki ale udało mu się złapać piłkę po dośrodkowaniu Piotra Kołca.

90

Sędzia dolicza pięć minut do tego meczu.

89

Nerwowo na boisku proste starty mogą się skończyć fatalnie a przy lini czeka na wejście Klak.

88

Kutarba nabił na Ptaka i wywalczył rzut rożny.

87

Kolejna przerwa w meczu będzie doliczone sporo minut do regulaminowych 90.

86

Trzech zawodników gości wyszło na spotkanie z bramkarzem Gryfa. Kalinowski zamiast podawać starał się uderzyć technicznie i przeniósł piłkę ponad poprzeczką !! To mogła być decydująca akcja w tym meczu.

85

Po raz kolejny sporo kontrowersji w polu karnym gości, blokowane strzały a piłka jak nie chciała wpaść tak nadal nie chce.

84

TTa bramka została zaczarowana. Z siedmiu metrów uderza Gierszewski i trafia w słupek !!!! Mają pecha piłkarze Gryfa w drugiej połowie.

83

Leży na murawie zawodnik gości, mamy przerwę w grze i chwilę wytchnienia dla przyjezdnych bo akcję Gryfa nabierają tempa.

82

Leży w polu karnym Gierszewski zdaniem piłkarzy Gryfa był on kopnięty w szesnastce ale sędzia jest nie ubłagany karnego nie będzie !!!

81

Powstrzymany atak gości od bramki zacznie Leleń.

80

Nie ma co tu mówić Gryf w drugiej połowie jest zespołem lepszym ale brakuje mu wykończenia swoich akcji a i więcej szczęścia by się przydało. Druga sprawa że goście mądrze się bronią.

79

Guram Lukava mija bramkarza i zdobywa bramkę. Wszystko było by dobrze gdyby nie to że sędzia podniósł chorągiewkę, Zawodnik gości był na spalonym.

78

Cały zespół gości broni się na własnej połowie a Gryf atakuję. Raz po raz posyłane są dośrodkowania w szesnastkę przyjezdnych ale bez efektu bramkowego.