3 liga, grupa IV

Orlęta Radzyń Podlaski – Karpaty Krosno

1:1

finał (1:1)

30.04.2017, 16:00 • Stadion Miejski, Radzyń Podlaski • Runda 26 • Info o zminach stanu (Piotr)

Orlęta remisują z Karpatami 1:1. Wynik meczu otworzył w 3. minucie Kot, a bramką do szatni wyrównał Buszta. W drugiej odsłonie nic się już nie zmieniło i obie ekipy dzielą się punktami. (17:53:04)

90+4

90+3

Zmiana w drużynie Orlęta Radzyń Podlaski: z boiska schodzi Szymala, na boisku pojawia się Konaszewski.

90+2

Żółtą kartkę otrzymuje Skiba (Karpaty Krosno).

90

Zmiana w drużynie Karpaty Krosno: z boiska schodzi Buszta, na boisku pojawia się Paszek.

84

Żółtą kartkę otrzymuje Dąbek (Karpaty Krosno).

81

Zmiana w drużynie Orlęta Radzyń Podlaski: z boiska schodzi Gęborys, na boisku pojawia się Iwańczuk.

79

Borysiuk nie wykorzystuje rzutu karnego!

76

Zmiana w drużynie Orlęta Radzyń Podlaski: z boiska schodzi Olszak, na boisku pojawia się Rycaj.

75

Jeszcze kwadrans. 1:1.

68

Cempa chybi w znakomitej sytuacji! Goście mieli okazję wyjść na prowadzenie!

62

Zmiana w drużynie Orlęta Radzyń Podlaski: z boiska schodzi Kalita, na boisku pojawia się Puton.

60

Godzina gry za nami w Radzyniu Podlaskim. Nadal 1:1.

47

Na początku drugiej połowy Orlęta miały znakomitą sytuację, ale ponownie Stępień wygrał pojedynek jeden na jeden z rywalem!