Zoria Ługańsk – Manchester United

0:2

finał (0:0)

08.12.2016, 19:00 • Stadion Awanhard, Ługańsk • Runda 6 • Kacper Dąderewicz

To już wszystko z Odessy. Na relację na żywo z kolejnych meczów Ligi Europejskiej oraz innych lig międzynarodowych i krajowych zapraszamy Państwa do portalu Lajfy.com. (20:57:29)

90+3

90+2

Jedna z ostatnich akcji Pogby. Francuz chciał wbiec w pole karne z prawej strony, ale poślizgnął się niedaleko linii 16, metra.

90+1

Sędzia doliczył do tego spotkania dwie minuty. Przed nami więc 180 sekund doliczonego czasu.

90

Żółtą kartkę otrzymuje Eric Bailly (Manchester United F.C.).

88

88. Zlatan Ibrahimović (MAN) - 0:2

88

Gol dla United!
Strzelcem bramki ZLATAN IBRAHIMOVIĆ.

Po podaniu Pogby ZLATAN IBRAHIMOVIĆ pobiegł z piłką kilkanaście metrów i gdy uznał, że czas na strzał, posłał piłkę obok bramkarza i ustalił wynik tego spotkania na 0:2. Ten mecz zna już swojego zwycięzcę.

87

Fellaini faulował swojego rywala w okolicach linii środkowej boiska.

86

Małe zamieszanie w polu karnym Zorii. W porę przytomnie głową do swojego bramkarza piłkę zgrał Sivakow.

85

Zmiana w drużynie Manchester United F.C.: z boiska schodzi Henrich Mchitarjan, na boisku pojawia się Timothy Fosu-Mensah.

84

Zoria próbuje jeszcze pojedynczych ataków, ale zawodnikom brakuje sił, a murawa nie pozwala na konstruowanie pięknych akcji.

83

83. Dobry, choć chybiony strzał Zlatana Ibrahimovicia.

83

Żółtą kartkę otrzymuje Ander Herrera (Manchester United F.C.).

82

Ostatnie wskazówki od Mourinho odbiera Timothy Fosu-Mensah, który prawdopodobnie za chwilę wskoczy do środka pola na ostatnie minuty.

81

Po okazji Zorii z 73. minuty na boisku nie działo się w sumie nic nadzwyczajnego. Tempo gry zwolniło. Tymczasem na spalonym został złapany Petrjak.

80

Zostało ostatnie 10 minut meczu Manchester United już skupia się na obronie tego wyniku. Ciekawe, czy podopieczni Mourinho będą chcieli przypieczętować swoje zwycięstwo drugim golem.

79

Rzut rożny po obronionym strzale Lingarda wykonał Mchitarjan. Po chwili Paul Pogba agresywnie zaatakował i powalił bramkarza Zorii prowokując gwizdek arbitra.

78

Jesse Lingard oddał strzał od niechcenia na bramkę rywala. Anglik chyba sam nie wiedział, czy chce podawać czy strzelić. Wyszło z tego bardzo niemrawe i na dodatek niecelne uderzenie.

0:2

finał (0:0)

Gole: 48. Mchitarjan, 88. Ibrahimović

Kartki:   83. A. Herrera (MAN), 90. Bailly (MAN)

Posiadanie piłki: 34 % : 66 %.
Strzały celne: 2:8. Strzały niecelne: 3:9. Rzuty rożne: 2:9. Spalone: 2:1. Foule: 4:8.

Zoria Ługańsk: Levčenko – Opanasenko, Sivakow, Forster, Suchockij – Karavajev, Charatin (57. Grečyškin), Čajkovskij, Petrjak – Ljubenović (C) (73. Lipartija) – Bezborodko (54. Bonaventure).
Zmiany: O. Ševčenko – Kulač, Lipartija, Paulinho, Grečyškin, Bonaventure, Čečer.

Manchester United: Romero – Rojo, Bailly, Blind, Young – A. Herrera, P. Pogba – Mchitarjan (85. Fosu-Mensah), Rooney (C) (71. Fellaini), Mata (66. Lingard) – Ibrahimović.
Zmiany: de Gea – P. Jones, Martial, Lingard, Rashford, Fosu-Mensah, Fellaini.

Sędziowie: Tamas Bognar