4:3

finał (1:2)

25.09.2016, 17:00 • Hala Sportowa, Ruda Śląska. • Runda 1 • Dawid Czempisz

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne emocje do naszych relacji! (18:35:30)
To już koniec ekscytującego spotkania w Rudzie Śląskiej. Miejscowy team ostatecznie wygrywa 4:3, ale musiał się poważnie namęczyć z pokonaniem osłabionego brakami kadrowymi rywala. Finalnie trzy punkty zostają na Śląsku, ale goście mogą być i tak z siebie dumni. Zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i z pewnością w kolejnych meczach będą walczyć o zdobycze punktowe.

39:40

Piłka znajduje się w rękach Wołowca. Ostatnią akcję przyjezdni wyprowadzają z lotnym bramkarzem.

39:15

Wysoki pressing gospodarzy i goście nie potrafią wyjść z własnej połowy. To już ostatnia minuta tej rywalizacji.

38:30

Krajanowski przymierzył z własnej połowy do pustej bramki gości, ale piłka ostatecznie zatrzymała się tylko na słupku!

38:10

Timeout dla gospodarzy.

38:10

Gol dla Heiro!
Strzelcem bramki BARTŁOMIEJ PRZYBYŁO!

Gola dla przyjezdnego zespołu w ostatnich fragmentach pojedynku zdobywa ich kapitan! Wszystko rozpoczęło się od wstrzelenia piłki w pole karne przez Łukasza Krawczyka, a Przybyło wpakował futbolówkę do bramki z dwóch metrów!

37:50

Aleksander Waszka teraz wyraźnie zaczął pracować na swoją notę. Wybronił on odpowiednio strzał z dystansu Łukasza Krawczyka.

37:10

Piotr Krawczyk za symulowanie został ukarany napomnieniem.

36:31

Gwiazda wydaje się teraz kontrolować boiskowe wydarzenia. Na boisku w roli lotnego bramkarza pojawił się Łukasz Krawczyk.

36:05

Heiro Rzeszów za moment wprowadzi dodatkowego zawodnika na boisko w miejsce swojego bramkarza. Czekają jeszcze na koszulkę dla lotnego bramkarza.

35:16

Również są to świetne zawody dla Kamila Wołowca! Znowu ten młody golkiper wykazał się refleksem przy strzale z ostrego kąta!

35:00

Rozpoczyna się ostatnie pięć minut rywalizacji w Rudzie Śląskiej. Goście nie decydują się wycofać swojego bramkarza.

34:41

Timeout dla gości.

34:40

Gol dla Gwiazdy!
Strzelcem bramki WOJCIECH DZIAŁACH!

To jest zdecydowanie najlepszy zawodnik tej rywalizacji! Wojciech Działach wykorzystał złe rozegranie akcji przez gości, a później w sytuacji sam na sam uderzył w dalszy róg bramki!

34:16

Kapitalnie przymierzył zza pola karnego Wojciech Działach, a idealną robinsonadą wykazał się golkiper gości! Rzut rożny dla Gwiazdy!

33:42

Daniel Jagodziński nie wykorzystał przedłużonego rzutu karnego! Jego intencje wyczuł w tej sytuacji Kamil Wołowiec!

33:40

Szóste przewinienie gości i za moment będziemy mieli przedłużony rzut karny dla Gwiazdy!

4:3

finał (1:2)

Gole: 8. Wojciech Działach, 26. Artur Opeldus, 32. Sebastian Gielza, 35. Działach – 7. Łukasz Krawczyk, 17. Piotr Krawczyk, 39. Bartłomiej Przybyło (Łukasz Krawczyk)

Kartki:   25. Krajanowski (RDS) – 38. Krawczyk (RZE)

Gwiazda Ruda Śląska: Waszka (Barteczka) – Hyży, Działach, Piasecki, Gielza – Hiszpański, Woźnica, Opeldus, Naleśnik, Mrowiec, Kujawa, Krajanowski.

Heiro Rzeszów: Wołowiec – Łuciw, Przybyło, P. Krawczyk, Wdowik – Jakubek, Kiczek, Ł. Krawczyk, Świst.

Główni: Piotr Rybol, Mariusz Krupa
Czasowy: Grzegorz Wiercioch