1:0

finał (1:0)

25.09.2016, 18:00 • Stadion Miejski, Katowice • 10. kolejka • Adam Ka

Z mojej strony na dziś to wszystko. Życzę wszystkim miłego, niedzielnego wieczoru i dziękuję za uwagę, a także zapraszam do śledzenia innych relacji w naszym serwisie! (19:56:39)
GKS Katowice wygrywa skromnie 1:0 ze Stalą Mielec. Pierwsza połowa w wykonaniu gospodarzy była dobra, ale w drugiej połowie mogą żałować swoich okazji gracze Stali, którzy kilkukrotnie zagrozili bramce GKS-u, a szczególnie gospodarze mogą zawdzięczać to, że nie stracili gola w drugiej połowie dobrej postawie w bramce Mateusza Abramowicza.

90+4

90+3

Fonfara fauluje w środku boiska Goncerza i od rzutu wolnego wznowią goście.

90+2

Dorian Buczek uderza nieco zrezygnowany sprzed pola karnego. Jego próba zablokowana. Jeszcze goście będą mieli wrzut z autu.

90+1

Trzykrotnie próbował ograć obrońcę Stali w polu karnym Tomasz Foszmańczyk, ale przesadził z dryblingiem piłkarz GKS-u i defensorzy z Mielca poradzili sobie z nim.

90

Sędzia Mateusz Złotnicki do regulaminowego czasu gry dolicza 4 minuty.

89

Kolejny faul. Tym razem nieprzepisowo zatrzymywany Grzegorz Goncerz.

88

Faul na lewej stronie boiska Sobczaka, który przewrócił tam Piotra Mandrysza. Rzut wolny dla gospodarzy.

87

Walczą jeszcze gracze Stali o wywiezienie chociażby z Katowic jednego punktu, ale póki co szczęście w defensywie sprzyja GKS-owi.

86

Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Krzysztof Kiercz, na boisku pojawia się Omar Tall.

86

Ze zdrowiem Abramowicza już wszystko w porządku.

85

Świetna okazja dla Stali po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki dopadł Dorian Buczek i w sytuacji sam na sam bardzo ładnie zachował się Mateusz Abramowicz, który tą interwencję przepłacił chyba jakąś kontuzją.

84

Rzut rożny będą mieli mielczanie po tym jak z prawej strony dośrodkowywał piłkę w pole karne Sobczak i zamiary Cholewiaka uprzedził Mateusz Kamiński.

83

Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Mikołaj Lebedyński, na boisku pojawia się Paweł Mandrysz.

83

Dośrodkowanie w pole karne spokojnie wyłapuje Marek Kozioł.

82

Rzut wolny dla GKS-u. Wykonywał go będzie Foszmańczk około 30. metrów od bramki Kozioła.