0:0

finał (0:0)

25.09.2016, 20:45 • Artemio Franchi, Florencja • Runda 6 • Dawid Czempisz

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za ten wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do naszych relacji! (22:44:27)
Za nami już ten bardzo emocjonujący mecz. Fiorentina na własnym obiekcie nie zdołała zgarnąć trzech punktów, a ostatecznie powinna nawet cieszyć się z jednopunktowej zdobyczy. AC Milan szczególnie w drugiej połowie stworzył sobie kilka świetnych okazji, ale nie zdołał pokonać dobrze dysponowanego Tatarusanu. Z drugiej strony Ilicić nie wykorzystał przed przerwą rzutu karnego, co z pewnością było najlepszą okazją strzelecką w całym spotkaniu. Oba zespoły w efekcie dzielą się punktami.

90+5

90+5

Żółtą kartkę otrzymuje Luca Antonelli (AC Milan).

90+5

90+5.

90+5

W ostatniej minucie kapitalną okazję mieli goście! Luiz Adriano otrzymał idealne podanie na wolne pole, ale w ostatniej chwili został powstrzymany przez rywala! Można było w tym momencie pomyśleć o rzucie wolnym, ale innego zdania był arbiter!

90+4

Montolivo dograł do Luiza Adriano, a sędzia uznał, że ten drugi był na ofsajdzie. Jak pokazała powtórka ta decyzja liniowego nie była słuszna.

90+3

Sędzia uznał w tej sytuacji, że Babacar faulował wracającego Locatelliego. Można było spokojnie puścić grę w tym momencie.

90+2

Z pewnością należy dzisiaj pochwalić obie formacje defensywne. Bramkarze również jak do tej pory zagrali na zero z tyłu.

90+1

Żółtą kartkę otrzymuje Hrvoje Milić (ACF Fiorentina).

90+1

Ostatecznie arbiter Orsato zdecydował się dać dłużej pograć zawodnikom obu drużyn i dolicza dodatkowych pięć minut.

90

Za moment rozpocznie się doliczony czas do tego spotkania. Mieliśmy kilka przerw w grze, więc sędzia powinien doliczyć około trzy minuty.

89

Fiorentina długo musiała gonić za piłką, ale ostatecznie udało się graczom tego teamu przejąć futbolówkę. Później wywalczyli aut na wysokości pola karnego.

88

Zmiana w drużynie AC Milan: z boiska schodzi Carlos Bacca, na boisku pojawia się Luiz Adriano.

87

Nie mają gracze Paulo Sousy pomysłu na rozegranie ataku pozycyjnego. Dobrze ustawiają się goście w defensywie.

86

Sporo nieporozumień i niecelnych dośrodkowań, szczególnie po stronie gospodarzy. Za moment na murawie pojawi się Adriano.

84

Milić niezłym podaniem uruchomił Kalinicia na skrzydle, jednak dośrodkowanie Chorwata nie było zbyt udane.

83

83.

0:0

finał (0:0)

Kartki:   3. Gonzalo Rodríguez (FIO), 90+1. Milić (FIO) – 22. Calabria (ACM), 45. Montolivo (ACM), 80. Locatelli (ACM), 90+5. Antonelli (ACM)

Spudłowany karny!: 23. Iličić (FIO), nietrafiony

Posiadanie piłki: 62 % : 38 %.
Strzały celne: 5:1. Strzały niecelne: 9:6. Rzuty rożne: 6:3. Spalone: 2:2. Foule: 10:12.

ACF Fiorentina: Tătăruşanu – Tomović, Gonzalo Rodríguez (C) (59. Vecino), Salcedo – Bernardeschi, Badelj (73. Tello), Sánchez, Milić – Iličić (82. Babacar), N. Kalinić, Valero (C).
Zmiany: Lezzerini, Drągowski – De Maio, Zárate, Vecino, Tello, Olivera, Diks, Cristóforo, Hagi, Chiesa, Babacar.

AC Milan: G. Donnarumma – Calabria, Paletta, A. Romagnoli, De Sciglio – Kucka, Montolivo (C), Bonaventura (79. Antonelli) – Suso, Bacca (88. Adriano), Niang (67. Locatelli).
Zmiany: Gabriel – Ely, G. Gomez, Abate, Vangioni, Antonelli, Locatelli, A. Poli, Sosa, Lapadula, Adriano, Honda.

Główny: D. Orsato
Asystenci: E. Liberatore, A. Marzaloni
Techniczny: G. Paganessi