14.02.2016, 20:30 • Camp Nou, Barcelona • Runda 24 • Sebastian

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje z lajfy.com. (22:33:04)
Strzały niecelne: 8:6.
Rzuty rożne: 1:1.
Spalone: 2:0.
Faule: 10:16.
Skończyło się pogromem, choć jeszcze przed przerwą bramka Guidettiego zwiastowała emocje i stawiała znak zapytania przy pytaniu: która drużyna dopisze sobie komplet punktów w tabeli Primera Division. FC Barcelona zaatakowała przeciwnika wściekle zaraz po wznowieniu gry i ze stanu 1:1 doprowadziła do pogromu 6:1. Celta Vigo nie była w stanie odpowiedzieć jakimkolwiek groźnym, celnym strzałem. Popisowa partia Luisa Suareza, ale również do postawy Messiego oraz Neymara nie można mieć zastrzeżeń. Całe trio wniosło dużo magii na boisko. FC Barcelona z kompletem punktów i pozostaje na szczycie tabeli.

90+2

90

90. Neymar (BAR) - 6:1

90

Gol dla Barcelony!
Strzelcem bramki NEYMAR.

W ostatniej minucie regulaminowego czasu Neymar dopełnia działa zniszczenia. Spokojnie przerzucił piłkę ponad Alvarezem, który wyszedł niepewnie na przedpole!

87

Pobawili się gospodarze po przerwie. Celta Vigo nie była już równie błyskotliwym zespołem jak w pierwszej połowie. Za kunktatorską momentami postawę została ukarana ciężkim bagażem goli.

85

85. Ivan Rakitić (BAR) - 5:1

85

Strzelcem bramki IVAN RAKITIĆ.

Mało spodziewanie pogrom w Barcelonie! Zmiennik Ivan Rakitić korzysta z szansy, jaką dostał od trenera, a także z podania Luisa Suareza i dopisuje się na listę strzelców. 5:1!

83

Wass nie będzie już mieć szansy na lepsze uderzenie niż dotychczasowe. Za zmęczonego pomocnika wbiegł na boisko Diop.

82

82. Luis Suárez (BAR) - 4:1

82

Strzelcem bramki LUIS SUÁREZ.

Messi nie połakomił się na gola, a z rzutu karnego podał piłkę do Luisa Suareza, który dzięki pomocy partnera, mógł skompletować hat-tricka!

81

81. Jonathan Castro prokuruje jedenastkę!

81

Lionel Messi zabawił się z przeciwnikiem. Piękna próba dryblingu, a sfrustrowany obrońca – Jonathan Castro ratował się faulem. Będzie jedenastka dla FC Barcelona.

78

Arda Turan to natomiast ostatni zmiennik w obozie Barcelony. Zastąpił pracowitego Andresa Iniestę.

78

Najgroźniejszy zawodnik gości: Guidetti zwolnił miejsce na murawie Draziciowi. Nie wróży to niczego dobrego.

75

75. Luis Suárez (BAR) - 3:1

75

Strzelcem bramki LUIS SUAREZ.

Suarez kompletuje dublet i ma szansę na hat-tricka. Tym razem sytuacja była arcyłatwa dla napastnika, ponieważ po kombinacyjnym rozegraniu i dziobnięciu Neymara, pozostało tylko wkopać futbolówkę do bramki z najbliższej odległości!

6:1

finał (1:1)

Gole: 28. Messi, 59. L. Suárez, 75. L. Suárez, 82. L. Suárez, 85. Rakitić, 90. Neymar – 39. Guidetti (kar.)

Kartki:   11. Cabral (CVG), 26. Planas (CVG), 42. Mallo (CVG), 74. Señé (CVG)

Strzały celne: 11:4. Strzały niecelne: 8:6. Rzuty rożne: 1:1. Spalone: 2:0. Foule: 10:16.

FC Barcelona: Bravo – Dani Alves (61. Aleix Vidal), Mascherano, Piqué, Alba – Roberto (61. Rakitić), Busquets, Iniesta (C) (78. Arda Turan) – Messi, L. Suárez, Neymar.
Zmiany: ter Stegen – Rakitić, Arda Turan, El Haddadi, Aleix Vidal, Vermaelen, Mathieu.

Celta de Vigo: S. Álvarez – J. Castro, Mallo (C), Cabral, Planas – Radoja, P. Hernández (65. Diaz Rojas), Wass (83. Diop) – Beauvue, Señé, Guidetti (78. Dražić).
Zmiany: Blanco – Diaz Rojas, Dražić, B. Fernández, Iglesias, Diop, Goldar Gómez.

Sędziowie: Alejandro Jose Hernandez