Francuska Ligue 1 Uber Eats

AS Saint-Étienne – AS Monaco

1:1

finał (0:0)

14.02.2016, 17:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Runda 26 • Miłosz Knapczyk

To tyle z naszej strony. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy częściej na lajfy.com! (18:56:41)
Koniec spotkania! Saint-Etienne remisuje 1:1 z AS Monaco. Dominacja gospodarzy nie przyniosła oczekiwanego skutku. Bayal Sall trafił na 1:0, a kilka minut przed końcem meczu wyrównał Vagner Love.

90+4

90+3

Florentin Pogba trafia chyba w rękę Bakayoko w polu karnym Monaco! Po chwili groźna akcja, zagęściło się w szesnastce i co? Kolejny korner!

90+2

Mocne zderzenie Eysserica z Guido Carrillo o piłkę w polu karnym Monaco. Rzut rożny dla Saint-Etienne, kolejny już. Atakują Zieloni!

90+1

Cztery minuty dorzucił arbiter. Saint-Etienne jeszcze próbuje powalczyć o zwycięstwo. Teraz mają korner.

90

Zmiana w drużynie AS Monaco: z boiska schodzi Vágner Love, na boisku pojawia się Tiemoué Bakayoko.

89

Niecelne uderzenie Bayala Salla z odległości ponad 40 metrów. Wznawia powoli Subasić. Ciekawi nas ile minut dorzuci arbiter.

88

Mbappe Lottin zauważa wybiegającego Guido Carrillo. Chorwat szybko zostaje zatrzymany przez gwizdek arbitra – spalony.

86

Nikt chyba nie spodziewał się, że wynik ulegnie zmianie na korzyść gości. Jeszcze parę minut pozostało do końca spotkania, ciekawe co się jeszcze wydarzy!

84

84. Vágner Love (ASM) - 1:1

84

Gol dla Monaco!
Bramkę zdobywa VAGNER LOVE!
Goście odpowiadają trafieniem! Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Główkuje Wallace, odbija Ruffier. Kopie futbolówkę Carrillo, a tuż przed bramką dokłada nogę Vagner Love. Premierowe trafienie Brazylijczyka!!!

83

Świetnie wypuszczony na wolną pozycję Monnet-Paquet już biegł, by stanąć oko w oko z Subasićem, aż tu przerwał gwizdek sędziego. Spalony.

82

Nieźle zapowiadała się ta akcja Saint-Etienne, lecz Monnet-Paquet czubkiem buta "dośrodkowuje" prosto w rękawice Subasića.

79

Zmiana w drużynie AS Monaco: z boiska schodzi Hélder Costa, na boisku pojawia się Kylian Mbappe Lottin.

78

Zmiana w drużynie AS Saint-Étienne: z boiska schodzi Oussama Tannane, na boisku pojawia się Valentin Eysseric.

77

Świetna piłka wymierzona przez Tabanou na nogę Soderlunda. Źle złóżył się do tego uderzenia. To mogła być bramka.

76

Kolejny już dzisiaj pojedynek Soderlunda z Wallacem. Norweg górą w tym starciu, lecz pomagał sobie nieprzepisowo.

1:1

finał (0:0)

Gole: 57. Bayal Sall – 84. Love

Kartki:   56. Wallace (ASM)

Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
Strzały celne: 7:2. Strzały niecelne: 12:5. Rzuty rożne: 11:6. Spalone: 4:3. Foule: 8:12.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Pierre-Gabriel (68. F. Pogba), Bayal Sall (C), Théophile-Catherine, Tabanou – Cohade (68. Lemoine), Clément, Pajot – Tannane (78. Eysseric), Søderlund, Monnet-Paquet.
Zmiany: Moulin – F. Pogba, Brison, Selnaes, Eysseric, Lemoine, Maupay.

AS Monaco: Subašić – Raggi, Wallace, R. Carvalho (C), Elderson Echiéjilé – Moutinho, Fabinho – Costa (79. Lottin), Pasalić (67. Carrillo), Lemar – Love (90. Bakayoko).
Zmiany: Nardi – Jemerson, Tourè, Bakayoko, Carrillo, Bahlouli, Lottin.

Sędziowie: F.Fautrel – C.Gringore, E.Danizan – S.Moreira