Ekstraliga Kobiet

Czarni Sosnowiec – KS GOSiRKi Piaseczno

0:0

finał (0:0)

10.10.2015, 11:00 • Stadion im. Jana Ciszewskiego przy Al. Józefa Mireckiego • Runda 9 • Damian Apostolski, Mateusz Zając (@Zajcuu94)

Statystyki z tego spotkania znajdują się nad składami. (12:53:15)
W dniu dzisiejszym nie mieliśmy przyjemności oglądać bramek w meczu Czarnych z KS GOSiRKi. W pierwszej połowie mieliśmy dość wyrównane spotkanie. W drugiej połowie przewagę uzyskały miejscowe, ale nie udowodniły tego bramkami.

90+3

90+2

Janicka uderza z daleka. Ale za lekki ten strzał.

90

Zmiana w drużynie KS GOSiRKi Piaseczno: z boiska schodzi Łasicka, na boisku pojawia się Sobczak.

90

Nieudane dośrodkowanie w wykonaniu Luty.

89

Gębka faulowana na środku boiska.

88

Gębka zagrywa piłkę ręką.

87

Na spalonym złapana zawodniczka Czarnych.

85

Zmiana w drużynie KS GOSiRKi Piaseczno: z boiska schodzi Ciupińska, na boisku pojawia się Tkaczyk.

84

Janicka uderzyła zza pola karnego. Piłka po jej strzale poszybowała nad poprzeczką.

82

Kaletka uderza z rzutu wolnego. Strzał zawodniczki Czarnych wysoko nad bramką.

80

Wycisk sfaulowana na połowie rywali.

77

Fischerova próbowała ruszyć z kontrą, ale została zatrzymana przez rywalkę.

76

Prokop wybija piłkę na róg.

74

Zmiana w drużynie Czarni Sosnowiec: z boiska schodzi Matla, na boisku pojawia się Gębka.

73

Zmiana będzie także u miejscowych. Do gry przygotowana jest już Gębka. Być może wejdzie w miejsce Frączek.

72

Zmiana w drużynie KS GOSiRKi Piaseczno: z boiska schodzi Dudek, na boisku pojawia się Rosińska.

71

Frączek ucierpiała w starciu z rywalką. Teraz skrzydłowa Czarnych leży w polu karnym.

0:0

finał (0:0)

Kartki:   62. Ciupińska (KSG)

Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
Strzały celne: 4:1. Strzały niecelne: 7:4. Rzuty rożne: 7:4. Spalone: 1:2. Foule: 12:14.

Czarni Sosnowiec: Polok – Zdechovankova, Fisherova, Prokop, Wycisk, Frączek (85. Luty), Operskalska, Matla (74. Gębka), Kaletka, Gruszka (46. Konieczna), Warunek (56. Wieczorek).

Zmiany: Młynarczyk – Gębka, Konieczna, Wieczorek, Wójcik, Luty, Bydlińska.

KS GOSiRKi Piaseczno: Granowska – Zdonek, Baran, Sosnowska, Kołek, Kutnik, Janicka, Machnacka, Łasicka (90. Sobczak), Dudek (72. Rosińska),Ciuplińska (85. Tkaczyk).

Zmiany: Ożgo – Witkowska, Sobczak, Tkaczyk, Rosińska.