FOGO Futsal Ekstraklasa

GAF Omega Gliwice – Clearex Chorzów

1:1

finał (0:0)

10.10.2015, 17:00 • Hala "Jasna" w Gliwicach • Runda 4 • Bartosz Bednarek (@Bednarek_B)

Serdecznie dziękujemy za czas spędzony z lajfy.com. Zapraszamy na pozostałe relacje na naszej stronie. Do zobaczenia! (18:38:10)
Remis w Gliwcach. Wynik nie jest korzystny dla żadnej ze stron. GAF Omega nie ucieknie zbytnio od Gwiazdy, która jest obecnie czerwoną latarnią tych rozgrywek. Tylko jedno "oczko" może sprawić, iż Clearex zanotuje marsz w dół tabeli. Zaledwie dwa gole, za to aż 7 żółtych kartek.

39:58

Dalekie wybicie Kocota. Nie do końca wiadomo, co miał na myśli bramkarz gliwiczan.

39:47

Ficek sugeruje, że był faulowany. Nic z tego! Wznowią gracze GAF-u z linii bocznej. Prawdziwa wojna nerwów.

39:24

Salisz do Łuszczka – ten bez zastanowienia strzela. Broni Kocot.

39:16

Z rzutu wolnego Ficek. Wprost w ręce goalkeepera Clearexu.

39:13

Timeout. Do końca meczu zaledwie 47 sekund. Mamy po 5 fauli po obu stronach, mamy remis i pełno żółtych kartek. Czasu mało, a emocji ogrom.

38:49

Świetnie Pautiak, nie dał się dwóm rywalom – piłka dla GAF-u.

38:33

Sypią się żółte kartki. Zastawnik przekroczył swoje uprawnienia, a to oznacza, iż chorzowianie wykorzystali już limit pięciu przewinień.

38:17

Próbował dryblować Zastawnik. Szybko ocenił swoje szanse i wycofał na własną połowę.

37:43

Upada zarówno gracz GAF-u, jak i Clearexu. Gramy dalej. Piłka na połowie gospodarzy, za to pod nogami Clearexu.

37:01

Ficek prawie powtórzył swoje osiągnięcie z 32. minuty. Dworzecki nieco zaskoczony strzałem gospodarzy. Strzał obroniony, dzięki wystawionej nodze.

36:43

Akcja dwóch na jednego. Seget wyjaśnia.

36:11

Timeout. Do końca spotkania pozostały 3 minuty i 49 sekund. Gliwiczanie mają już 5 przewinień na swoim koncie. Jeden faul mniej popełnili gracze Clearexu.

36:10

Przewinienie tuż przed linią pola karnego. Rabczak otrzymuje żółtą kartkę, a gospodarze nie dowierzają, iż nie podyktowano im rzutu karnego.

35:45

Co ciekawe, Kocot interweniuje... główką! Ważne, że skutecznie!

35:15

Zagotowało się pod bramką GAF-u. Był tam Seget, był też Miozga. Bez większych konsekwencji.

35:04

Przesadził Pautiak. Sędzia Baryczkowski sięga do kieszonki i upomina gracza w białym komplecie.