2. Liga

Znicz Pruszków – Błękitni Stargard

0:0

finał (0:0)

10.10.2015, 18:00 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • Runda 12 • Jarek Jurkiewicz (@JarekJurkiewicz), Artur Stachyra (@arrtek1)

Typowy mecz na remis. Pół meczu lepi goście, pół gospodarze. Zaledwie kilka sytuacji. Trzeba zapomnieć. Zapraszamy na kolejne relacje. (19:50:06)

90+4

90+2

Nic nie zapowiada gola, goście pilnują remisu w sporej odległości od bramki.

90

Do podstawowego czasu gry doliczone przynajmniej 3 minuty.

89

Banaszewski wypuścił skrzydłem Grabowskiego, ten nie zdążył do piłki.

87

Żółtą kartkę otrzymuje Flis (Błękitni Stargard Szczeciński).

85

Misztal wyciąga się jak sprężyna i ostatkami sił wyłapuje strzał z połowy boiska!

85

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Stryjewski, na boisku pojawia się Grabowski.

83

Zawodnik Znicza potrzebuje pomocy medycznej.

82

Fantastyczna wrzutka gospodarzy z rzutu wolnego i dwóch skaczących minęło się z piłką! Wystarczyło ją strącić, to powinien być gol.

80

Zmiana w drużynie Błękitni Stargard Szczeciński: z boiska schodzi Wojtasiak, na boisku pojawia się Flis.

78

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Kaczmarek, na boisku pojawia się Wiśniewski.

78

Błękitni zdominowani od paru minut! Wrzutka za wrzutką, w końcu niecelny strzał.