Liga Mistrzów

HC Oceláři Trzyniec – Stavanger Oilers

4:3

koniec po dogrywce (1:1, 1:0, 1:2 - 1:0)

28.08.2015, 19:00 • Werk Arena, Trzyniec, Czechy • Grupa 12. • Dawid Szewczyk (@szewczykdawid)

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na Lajfy.com! (21:30:30)
Ocelarzi Trzyniec pokonuje po dogrywce Stavanger Oilers 4:3. Bohaterem spotkania został kapitan zespołu, Rostislav Klesla, który zdobył dwie bramki, a przy kolejnych dwóch asystował. Zwycięstwo to pozostawia jeszcze szanse na awans trzynieckiego zespołu do fazy play-off Ligi Mistrzów.

63:45

63:45. Zbyněk IRGL - 4:3

63:45

Gol dla Trzyńca!
Strzelcem bramki ZBYNEK IRGL.

GOOL! ZBYNEK IRGL ładnym strzałem z nadgarstka pokonuje Holma i zapewnia zwycięstwo Stalownikom!

63:14

Akcja Olejarzy, ale sędziowie dopatrzyli się pozycji spalonej.

62:30

Stalownicy rozgrywają gumę we własnej tercji obronnej. Jak na razie nie oglądaliśmy strzałów.

61:30

Jak na razie w bardzo spokojny tempie przebiega ta dogrywka.

60:01

Pierwsze wznowienie dogrywki dla Trzyńca.

60:01

Dogrywka rozpoczęta.
Koniec regulaminowego czasu gry. Czeka nas dogrywka.

Strzelcem bramki JOSH SOARES.

GOL! Niestety szykuje nam się dogrywka w tym spotkaniu. JOSH SOARES w ostatnich sekundach regulaminowego czasu gry doprowadza do wyrównania. 3:3.