Niemiecka Bundesliga

VfL Wolfsburg – FC Schalke 04 Gelsenkirchen

3:0

finał (1:0)

28.08.2015, 20:30 • Volkswagen-Arena, Wolfsburg • Runda 3 • Piotr Swieczak (@PSwieczak)

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (22:19:39)

VFL pokonuje Schalke 3:0! W dzisiejszym meczu gospodarze zagrali co najmniej o klasę lepiej niż rywale. Wicemistrzowie przeważali w całym meczu i potrafili aż trzykrotnie udokumentować tą przewagę. Goście wyraźnie odstawali od drużyny z Wolfsburga, nie potrafili realnie zagrozić bramce Casteelsa.

90

88

Zbyt mocne podanie w kierunku Huntelaara. Od bramki rozpocznie Casteels.

87

Zmiana w drużynie VfL Wolfsburg: z boiska schodzi Max Kruse, na boisku pojawia się Maximilian Arnold.

86

Dośrodkowanie z prawej strony Riethera, ale wyprzedził napastnika drużyny rywali Naldo.

85

Dużo niedokładności z obu stron w ostatnich minutach. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

83

Goście rozgrywają piłkę na własnej połowie. Wicemistrzowie Niemiec cofnęli się na własną połową.

81

Bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego Geisa. Piłka ląduje na bocznej siatce.

80

Fauluje Guilavogiu na lewej stronie. Rzut wolny dla Schalke.

79

Zmiana w drużynie VfL Wolfsburg: z boiska schodzi Bas Dost, na boisku pojawia się Nicklas Bendtner.

78

Nie zdołał utrzymać piłki na placu gry Riether. Gospodarze rozpoczną zza linii bocznej.

77

Ucierpiał w starciu z rywalem Neustädter, potrzebna będzie pomoc masażystów.

76

Zmiana w drużynie VfL Wolfsburg: z boiska schodzi Daniel Caligiuri, na boisku pojawia się André Schürrle.

75

Przed szansą Huntelaar. Napastnik gości jednak strzela wysoko ponad bramką gospodarzy.